Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YEŞİL MARMARİS 2012 SEZONU İÇİN MEMO'YU YENİLEDİ
YEŞİL MARMARİS 2012 SEZONU İÇİN MEMO'YU YENİLEDİ

                     Türkiye’nin ilk mavi tur şirketlerinden olan ve bu yıl 50. Yaşına dolduran Yeşil Marmaris, filosundaki ahşap yelkenlileri yenilemeye devam ediyor.
 
            Geçen yaz ilk olarak Murat II ile yenileme çalışmalarını başlatan, Yeşil Marmaris, renovasyon çalışmalarının ikincisini Memo teknesiyle gerçekleştirdi.

 
            Yeşil Marmaris firması Halkla ilişkiler Birimi’nden verilen bilgiye göre; firmanın iç mekan tasarımı sorumlusu  Tekne İç Mimarı Ceren Civaoğlu Tugay tarafından yeniden tasarlanan MEMO, yenilenen iddialı iç tasarımı ve güverte üstü çözümleriyle 2012 mavi turlarına damgasını vurmaya hazır 2012 sezonunu bekliyor. Türk turizminde 50 yılı geride bırakan Yeşil Marmaris Memo’nun yenilenmesinde, sadece dekorasyon değişikliğiyle kalmayarak, güverte üstü binasında da hem fonksiyonel hem de stil sahibi radikal bir çözüme de gitmiş oldu.
            Öncesinde birbirinden bağımsız ve klasik görünümlü iki ayrı güverte binasına sahip olan Memo, bu kez  tek ve içerisinde salon ve mutfak  gibi bir çok çözümü barındıran, aynı zamanda da  panoramik deniz manzarasına hakim bir master kabinin eklendiği bir üst konstrüksiyonla mavi tur sevdalılarının karşısına çıkıyor.  


          
        Flybridge de oldukça geniş ve rahat bir güneşlenme alanına da sahip olan teknenin gövdesi, güverte tekstilleri ve iç mekan renklerinde birbirine oldukça uyumlu monokromatik doğal tonlar seçtiklerini belirten Ceren Civaoğlu Tugay, “Kum ve taş tonlarından esinlenerek renove edilen teknenin yeni kabini ve salonundaki ahşap seçiminde meşe tercih ettik. Güverte altı kabinlerde ise Memo’nun aslına sadık kalarak maun kısımları olduğu gibi kullanarak doğal tonlu bir duvar kağıdı seçimi ile kombinledik. Kabinlerinde yumuşak ve doğal renk  seçimleriyle oldukça davetkar ve samimi bir hava yakalayan Memo’nun salonundaysa aynı samimi hava bu kez koyu kaya renkleri ve açık kum tonlarının kontrastının sıcak meşe tonlarına fon oluşturulması ile sağlandı.” dedi.
         
            Değişen müşteri taleplerini her zaman birinci planda tutan Yeşil Marmaris, Memo’nun kabin sayısını tadilat sonrası sekize çıkardı. Teknede aynı zamanda kalabalık bir misafir kadrosunun rahatça kendine izole alanlar bulabileceği ayrı sosyal alanlar de mevcut. Baş ve kıç tarafta olmak üzere iki ayrı yemek ve oturma grubu bulunan teknenin salonunda ise yine ayrı konumlandırılmış oturma grupları ve masalar misafirlere serbest alternatif alanlar sunuyor. (AjansSevgi / Marmaris)
Ayrıntılı bilgi için:
www.yesilmarmaris.com

______________________________ 
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ
 ayrıntılar için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

YEŞİL MARMARİS 2012 SEZONU İÇİN MEMO'YU YENİLEDİ
tarih Tarih: 20.01.2012, 00:52 okunma Okunma: 2326
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales