Marmaris Bülten
MARMARİS'TE NE NEREDE TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YENİ MUĞLA VALİSİ GÜVENÇER GÖREVİNE BAŞLADI
YENİ MUĞLA VALİSİ GÜVENÇER GÖREVİNE BAŞLADI

                         Son çıkan Valiler kararnamesi ile Bingöl’den Muğla Valiliği’ne atanan Vali Mustafa Hakan Güvençer, Muğla Valiliği önünde protokol üyeleri tarafından karşılanarak, görevine başladı.
Ata Sevgi
                       Muğla Valiliği’nden bugün (3 haziran 2013) verilen bilgiye göre yöresel kıyafet giyen çocuklarla birlikte Vali Yardımcısı Faruk Necmi Kurt, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Fevzi Kurşun, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar, İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, kaymakamlar ve daire müdürleri hazır bulunduğu  il protokolü ile tanışan Vali Güvençer, polis mangasını selamladıktan sonra Valilik önünde bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. 
     
            Makamında basına açıklama yapan  Vali Güvençer ,“Dilerim hep iyiliklerde güzelliklerde bir araya geliriz. Güzel şeylerin üretilmesinde hepimizin katkısı olur. Sizler aracılığıyla tüm Muğlalı hemşerilerimize selam ve saygılarımı sunuyorum. Biliyorsunuz Bingöl Valiliği’nden Muğla Valiliği’ne atandım. Bingöllü kardeşlerimizin Muğlalı kardeşlerimizle çok samimi selamlarını getirdim. Bugün itibari ile Muğla Valiliği görevine başladım.  Ülkemizin gerçekten seçkin bir illerinden biri olan Muğla’ya hizmet etmek benim için büyük bir onurdur.  Bu makamda Muğla halkı birer dostlarını bulacaklar. Kendilerini, anlayan, dinleyen, sorunlara çare bulmaya çalışan biriyle karşılaşacaklar. Muğlalı hemşerilerimiz en küçük sorunlarında bile çare kapısı olarak buraya gelebilecek. Benden önce görev yapan Sayın Valimiz Fatih Şahin’i ve diğer valilerimizi şükranla anıyorum. Benim birinci görevim Muğlalılarla birlikte aynı havayı teneffüs etmek.”  diye konuştu. (AjansSevgi Marmaris)
MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

YENİ MUĞLA VALİSİ GÜVENÇER GÖREVİNE BAŞLADI
tarih Tarih: 03.06.2013, 19:42 okunma Okunma: 1296
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales