Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

 Ata Sevgi / Marmaris

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Yaz Spor Okulları 16 Haziran’da başlıyor. Futbol, Voleybol, Basketbol, Yüzme, Yelken, Satranç ve Masa Tenisi branşlarında düzenlenen kurslarla Marmaris’in çocukları ve gençleri spor dolu bir yaz geçirecekler.

Uzman antrenör ve eğitmenler eşliğinde yapılacak uygulamalarda; sporun kuralları ve faydaları, doğayla mücadele, takım ruhu, paylaşım, fair-play gibi olguları da öğrenecek ve hissedecekler.

  Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Genel Koordinatörü Rasim Şahin gazetemize yaptığı açıklamada;  “ Yaz spor okullarımız; futbol, voleybol, basketbol, yüzme, yelken, masa tenisi  ve satranç branşlarında açılacak. Kurslar sonrası tespit ettiğimiz yetenekli gençlerimizi de kulüp bünyesindeki alt yapımızda değerlendireceğiz.

Katılmak isteyenler; futbol için 413 98 83, voleybol ve basketbol için  413 38 01, yüzme masa tenisi ve satranç için 412 82 57, yelken için 412 17 70 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirler.” dedi. (AjansSevgi)

 

 

YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR
tarih Tarih: 14.06.2008, 15:07 okunma Okunma: 5218
Yorumlar
Iyi aksamlar.
Ispanya'da ikamet edip bu yazi Marmaris'te geçirmek istiyoruz. 11 yasinda kizimin Türkçe pratik yapmasi ve sportif faaliyetlere katilmasi için tarafinizdan düzenlenen (mümkünse yelkencilik) proglamlara katilabileceginin mümkün olup olmamasi hakkinda bilgilerinizi rica ederim. Yoksa tavsiye edebileceginiz bir yaz kampi hakkinda bilgi bizim için çok faydali olur.
Sizlere hayirli isler diler, tesekkürlerimi sunarim.
Tarih: 19.01.2016 - 18:02 | Gönderen: Rodolfo de Luna
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales