Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YAZAR SEÇEN'İN İKİ AŞKI İSTANBUL VE EGE
YAZAR SEÇEN'İN İKİ AŞKI İSTANBUL VE EGE

                         O aslında bir İstanbullu Yazar…
                    İstanbul aşığı olarak
;  ikinci kitabı Meşk - i Nar’ı tanıtmak için geldiği, Nisan ayında yapılan İzmir Kitap Fuarı’na katılımı sonrası, kalbinde Ege de yer etmeye başladı.
            Ve sonrasında katıldığı Ağustos ayındaki İzmir SKY TV’de yayınlanan Yaşamın Renkleri programı, Eylül ayında Marmaris’teki söyleşi ve imza günü etkinlikleri, kalbindeki İzmir sevgisini bir Ege Aşkı’na dönüştürdü.
Ata Sevgi
                                   Son olarak Ekim ayında Kanal 35 TV’de, Elçin Özsavcı’nın hazırlayıp sunduğu “Mutfaktayız” programının konuğu olan Yazar Seçen, bir yandan 2014 yılında yayınlamayı düşündüğü biri öykü, diğeri de aforizmalardan oluşacak iki kitabını yazmaya devam ederken, diğer yandan da 9 – 10 Kasım tarihlerinde Uluslar arası 32. İstanbul Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşmaya hazırlanıyor.
 

            İlk kitabı “Kırk Yaşıma Armağan” şiir kitabı ve ikinci kitabı “Meşk - i Nar” ı anlatırken Yazar Seçen;” Bu yıla kadar İstanbullu olmamım etkisiyle, o sihirli büyülü atmosferiyle kalbimde tamamen İstanbul vardı, Bu yıl Ege bölgesinde oldukça mutlu eden etkinliklerimiz oldu ve kalbimde artık Ege de var. Özellikle İzmir ve insanları çok içten. Ne zaman gelsem buralara, geri dönmek oldukça zor geliyor İstanbul’a. Egeli kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği romanım Meşk – i Nar;  çok kültürlü İstanbul’un; yorgun vapurlardan, demlenen çaylardan, adalarda açan erguvanlarda ve aşk kokan mimozalardan bir aşk romanını bizlere sunuyor. Meşk –i Nar, yitip giden tüm manevi değerlerimizi tekrar bizi anlatır nitelikte. Kitabımda yorumlandığı gibi,  Nar, aslında şekil itibarıyla dünyaya benzer ve aynı zamanda ateş anlamına da gelir. Romanımda bunu aşk ateşi olarak anlatmaya ve alışılmışın dışında kavuşulan bir aşkın ateşini anlatmaya çalıştım.” diyor. (AjansSevgi Marmaris)

CHP MARMARİS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLMALI?
AnketTıklayın!.. 
http://www.marmarisbulten.com/Anket/MARMARiS_CHP_iciN_ON_SEciM_ANKETi/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..
 
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

YAZAR SEÇEN'İN İKİ AŞKI İSTANBUL VE EGE
tarih Tarih: 02.11.2013, 18:07 okunma Okunma: 1898
Yorumlar
Sanatçıya gösterdiğiniz destek için,sonsuz teşekkürler.
Tarih: 05.11.2013 - 22:49 | Gönderen: EMEL SEÇEN
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales