Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YATÇILAR GECESİNİ YAĞMUR RENKLENDİRDİ
YATÇILAR GECESİNİ YAĞMUR RENKLENDİRDİ

Ata Sevgi
                     Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC) tarafından düzenlenen 21.  Uluslararası Yat Yarışları’nda, dün (27 Ekim 2010)  yapılması gereken Marmaris Belediye Kupası Yarışları,  hava muhalefetinden dolayı iptal edildi.
                    Gün boyu dinlenen yatçılar; aynı günün akşamında yapılan önceki gün sonuçlanan yarışların ödül töreninde, durmaksızın yağan yağmur altında, çılgınca dans ederek eğlencenin doruğuna vardılar.
          
               
Bugün Netsel Marina Kupası ile devam eden yarışlar;  29 Ekim’de yapılacak Cumhuriyet Kupası yarışları  ile son bulacak.(AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS AŞIĞI KONTES GECENİN YILDIZI OLDU

              Kontes adlı teknesiyle, yıllardır MIYC’ın düzenlediği Yacht Charter Show’lara da katılan, Hollandalı Kontes Caroline De Nieuport; yağmurlu gecede, hoş sohbeti ve nostaljik danslarıyla, tüm yatçıların gözdesi oldu, bize de bu fotoğrafla unutulmaz bir anı bıraktı...

BU KEZ ALMAN YATÇILAR BİZİ… 
                 
IRC CHARTER III Sınıfı yarışlarda 2. lik ödülü alan Alman ekipten Verena Basler ve Bettina Widenhorn’la bu kez biz, arkadaşları Jörg Voßbeck'in objektifine yakalandık(!).. Söz verdiğimiz gibi bu fotoğrafı yayımladık…
 
_________________________________________

YATÇILAR GECESİNİ YAĞMUR RENKLENDİRDİ
tarih Tarih: 28.10.2010, 20:18 okunma Okunma: 2401
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales