Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YATLARIN RENKLİ BÜYÜSÜ MARMARİS’İ SARDI
YATLARIN RENKLİ BÜYÜSÜ MARMARİS’İ SARDI

Ata Sevgi

               Türk  Yat turizminin önemli tanıtım  etkinliklerinden olan, Marmaris Yacht Charter Show, bu yıl 29. kez görücüye çıktı.  Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından 1994 yılından bu yana gerçekleştirilen bu organizasyonda; bu yıl  Türkiye’de  deniz turizmine hizmet veren 78 üstün hizmet niteliklerine sahip gulet, motoryat ve yelkenli yatlar, 4 gün boyunca görücüye çıkacak.

                İlk defa “Best Chef Contest – En iyi mutfak Şefi ” ve ödülü bir sonraki yıl verilmek üzere “Best Yacht of the Year - Yılın En iyi Yatı  yarışmalarının yapılacağı etkinlik, dün akşam (9 Mayıs 2010) Marmaris Kalesi’nde verilen kokteylle başladı. Kokteylde etkinliğe katkıda bulunan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’a  ve ana sponsorlar Allianz Sigorta,  Alpet ve UPS yetkililerine teşekkür plaketi verildi.
                   
Marmaris Yat limanı’na, renklerin dans ettiği büyülü bir görünüm sağlayan yatlar, daha ilk günden büyük ilgi görmeye başladı. Marmaris Kalesi’ndeki Hill Side Restaurant’a dün akşam konuk olanlar; bu görüntüye ilk tanık olan şanslı kişiler oldular. (AjansSevgi / Marmaris)

YATLARIN RENKLİ BÜYÜSÜ MARMARİS’İ SARDI
tarih Tarih: 10.05.2010, 12:57 okunma Okunma: 2245
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales