Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YAŞAR MARMARİS'TE KUŞLAR DEDİ TUĞÇE KENDİNDEN GEÇTİ
YAŞAR MARMARİS'TE KUŞLAR DEDİ TUĞÇE KENDİNDEN GEÇTİ

             Show TV’ de Çarkıfelek programının gezgin sunucusu olarak ünlenen,  şimdilerde Fox TV’de yayımlanan Zap Zup adlı komedi programının seksi sunucusu Tuğçe Kurt; Sanatçı Yaşar,Kuşlar adlı şarkısını söylediği an, çekimleri unuttu... AtaSevgi

            Marmaris Belediyesi’nce bu yıl 6.sı düzenlenen, Uluslararası Denizcilik ve Bahar Festivali kapsamında bu akşam (22 Mayıs 2010) Atatürk Meydanı’nda sahne alan ünlü Pop Müzik Sanatçısı Yaşar, gün boyu aralıklarla yağan yağmur rağmen, yaklaşık 5 Bin kişiye seslendi. Saatler 22’yi gösterirken sahneye çıkan Yaşar, tekneyle geldiği meydanda karşısında beklemediği çoğunlukta hayranlarını görünce; “Yağmur devam etse de bende buradayım.” dedi.

KUŞLAR SEKSİ SUNUCUYU KENDİNDEN GEÇİRDİ         
             Daha önce Show TV’nin Çarkıfelek programının gezgin sunucusu olarak ünlenen,  şimdilerde Fox TV’de  Pazar günleri 12.15 te yayımlanan Zap Zup adlı komedi programının seksi sunucusu  Tuğçe Kurt; Sanatçı Yaşar Kuşlar şarkısını söylediği an, çekimleri unuttu ve mikrofonu bir izleyiciye verdi. Sonrasında şarkıya eşlik ederek kendisinden geçti. (AjansSevgi / Marmaris) 

YAŞAR MARMARİS'TE KUŞLAR DEDİ TUĞÇE KENDİNDEN GEÇTİ
tarih Tarih: 23.05.2010, 02:33 okunma Okunma: 3331
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales