Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YAŞAMIN GİZLERİ TUALLERDE
YAŞAMIN GİZLERİ TUALLERDE

YAŞAMIN GİZLERİ TUALLERDE

 Ata Sevgi / Marmaris

            Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi  mezunu  Anamur’lu Ressam Ayşegül Milor; Anamur, Konya, İzmit, Alanya’ da katıldığı  karma resim sergilerinden sonra, ilk kişisel sergisini Karacan Point Center’ da sanatseverlerin beğenisine sundu.

Geçen hafta açılan Milor’ un “Yaşamın Gizleri” adını verdiği 20 yağlı boya tablodan oluşan sergi, 21 Nisan Pazartesi’ ne kadar açık kalacak. Sanatla ilgili görüşlerini açıklayan  Sanatçı Milor;Bana göre resim sanatı, var olan bir şeyi kopyalamak değil, içteki duyguları, düşünceleri tabloya yansıtabilmektir.” dedi. (AjansSevgi)

 

 

YAŞAMIN GİZLERİ TUALLERDE
tarih Tarih: 19.04.2008, 19:16 okunma Okunma: 3152
Yorumlar
Çok güzel bir otel.Muhteşem.Dekarasyon harika.Burada tatil yapmak isterim.

Tarih: 21.01.2010 - 16:36 | Gönderen: Zekayi Özgeriş
Ressam Ayşegül Milor'u Bu Harika Resim sanatından dolayı cani gönülden kutluyorum.Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.Sabırsızlıkla yeni esrlerini bekliyoruz.
Tarih: 01.03.2010 - 11:32 | Gönderen: zekayi özgeriş
Zekayi bey yorumunuzu okudum ve çok güldüm.resim sanatı ile uzaktan yakından alakanız olmadığı gibi marmarisi de bilmiyorsunuz sanırım.burası bir otel değil.marmarisin en ünlü alışveriş merkezi...alışverişmerkezindede ne tatil yapılır yaa.
Tarih: 15.06.2010 - 15:13 | Gönderen: sevcan
sevgili sevcan,sen belli ki oraları çok iyi biliyorsun.Birileri sana çok güzel öğretmiş.Hayat tecrüben bir o kadar artmış.aferin sana.Sen o yola devam et...
Tarih: 16.06.2010 - 16:35 | Gönderen: zekayi
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales