Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YARDIMSEVERLER YENİ HİZMET BİNALARINDA
YARDIMSEVERLER YENİ HİZMET BİNALARINDA

YARDIMSEVERLER YENİ HİZMET BİNALARINDA

           

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Marmaris Şubesi’nin yeni binası törenle hizmete girdi. 

       Dün ( 2 Mayıs 2008)  yapılan açılışa Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı  Gülgen Dural, Marmaris Kaymakamı Cemalettin Özdemir, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Marmaris Şoförler Otomobilciler ve Kamyoncular Odası Başkanı İbrahim Tarım, Marmaris Lions Kulüp Başkanı Serdar Bakırlı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

      Söz alan vakfın Genel Başkanı Gülgen Dural ,” Bizler veren elle, alan el arasında köprü vazifesi görmekteyiz.  Gönüllü olarak insanlığa hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz. Vatanımıza hizmet etmenin, vatandaşlık görevimiz bilinci içinde olarak yola çıktık. Bizim amacımız Allah’ın izni ile Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda güçsüze güç, yuvasıza yuva, dertliye deva olmaya çalışmaktır. Ayrıca diyoruz ki;  güçlüyken yardım et, güçsüzken yardım al, insana insanca hizmet etmeyi amaç edinen bir kuruluşuz. 1986 yılından beri yorulmadık. Kanayan yaraya merhem olduk. Atalarımızın bizlere bıraktıkları ile bugünleri gördük. İnsanların hayırlısı, insana hayır yapanıdır. Dört adet yaşlılar birimi açtık. Ankara-Keçiören’de 7 katlı, 300 yataklı, Ankara Beypazarı’nda  50 yataklı, Eskişehir Mihaliçik’ta  72 yataklı  yaşlılar evi, Ankara Çankaya’da  yaşlılar  için konukevi, sağlık birimi, Manisa’da   Ana Çocuk  yuvasında 150 çocuk okutuyoruz. Mühim olan kimsesizlerin kimsesi olabilmektir.” dedi.

Kaymakam Cemalettin Özdemir’de “Böyle bir vakıf’a can kurban.Gönlü güzel  mavi melekler, ağlayanı güldürüyor, evladı olmayana evlat oluyorsunuz. Sizler bu güzel duygularla dolu olmasanız, bu yapılanları yapamazdınız. “ dedi. (Uludağ Ajans)

 

      Yeni binanın açılışında büyük emekleri geçen,Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Marmaris Şubesi Basın Halka İlişkiler Sorumlusu Berrin Süer.

YARDIMSEVERLER YENİ HİZMET BİNALARINDA
tarih Tarih: 03.05.2008, 13:44 okunma Okunma: 2701
Yorumlar
Günümüzde sadece sadece seçim zanında oy için dağıtılan poşetlerle hatırlanan fakir ve yoksul insanlarımızın çokluğu düşünüldüğünde, yaptığınız işin nekadar önemli ve kutsal olduğu ortaya çıkıyor. Çalışmalarınızdan ötürürü sizleri kutluyorum. Konya dan kucak dolusu sevgiler selamlar.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Erdal KERPİÇ
Marmaris in mavi meleklerini kutluyorum.Yeni binalarının hayırlı olmasını diliyorum.Ayrıca Marmaris teki derneklerin içinde en iyi, özveri ile çalışanlar olduklarınada yürekten inanıyorum...sevgiler...
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: füsun güngelen
MARMARİSİN VE GÖNÜLLERİN MAVİ MELEKLERİNİ YAPMIŞ OLDUGU CALIŞMALARDAN DOLAYI KUTLUYORUM YOKSULLARIN,FAKİRLERİNVE KİMSESİZLERİN 27 TANE UNUTULMAYAN MELEKLERİSİNİZ SEVGİLERLE TOYSTOYS (MELİS-ZEYNEP)
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: melis YAĞLIOĞLU
güzel mavi meleklerimi en içten dileklerimle kutluyorum..yardımlarınızda herkesin katkısı var benim bile (dilek-cihangir sözbaşın kızı olarak) :) her şeyin bu mükemmellikte devam etmesi dileğiyle her zaman yanınızdayım; İstanbuldan Kucak Dolusu Sevgiler..Gözde Sözbaş..
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Gözde Sözbaş
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales