Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
YALIKAVAK BELEDİYE BAŞKANINDAN GELECEĞE YATIRIM
YALIKAVAK BELEDİYE BAŞKANINDAN GELECEĞE YATIRIM

                                   Bodrum Yalıkavak beldesi belediye Başkanı Mustafa Saruhan; Radyo Halikarnas’ta, TED Koleji öğrencilerinin sunduğu programa konuk oldu.

Ata Sevgi
                Yalıkavak belediyesi Halkla ilişkiler Birimi’nden dün (8Nisan 2013) verilen bilgiye göre; Önümüzdeki yerel seçimlerde Muğla’nın büyükşehir olması konulu programda konuşan Başkan Saruhan; “Tüm olacakları, yaşayarak hep beraber göreceğiz. Kararlar Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden alınacak ve Bodrum’dan seçilmiş olan meclis üyelerimiz bizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Geçiş sürecinde sistem yerine oturana kadar elbette zorluklar yaşayacağız. Bu zorlukları sabrederek, mücadele vererek aşabilirsek, büyükşehir belediyesinin kaynak sağlamasıyla Bodrum’a katkıda bulunulabileceğini düşünüyorum” dedi.
                Kolejlilerin, “ Gelecekte Bodrumun nasıl bir yer olmasını hayal ediyorsunuz ve Bodrum’la ilgili projeleriniz nelerdir? “ sorusuna ise Başkan Saruhan, “Şu anda Yalıkavak Belediyesi’nde başkanlık yapıyorum. Fakat daha önce Bodrum Belediyesi ile özellikle altyapı üzerine çalışmalarımız oldu. Bodrum’un su sıkıntısını çözmeye yönelik DSİ ile ortak çalışmalar yaptık. Genel olarak tüm belediyelerin sorunu olan katı atıkla ilgili ortak bir çalışmamız oldu. Çevresi ve denizi korunmuş, özellikle yaz mevsiminde yaşanan trafik sıkıntısı çözülmüş, daha uzun turizm sezonunun yaşandığı, gelen misafirlerimizin ve yerleşik yaşayan halkın güvenli ve huzur içinde yaşayabilecekleri bir Bodrum’un korunması ve geliştirilmesini arzu ederim.” dedi.
(AjansSevgi / Marmaris)

 DİKKAT MUTLAKA OKUYUN!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/DiKKAT_MARMARiS_HALKiNA_AciK_DUYURU/
______________________________________________________
Kargo Gönderiniz mi var? Tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MNG_KARGO_MARMARiSTE_DE_LiDER/

MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/
   

YALIKAVAK BELEDİYE BAŞKANINDAN GELECEĞE YATIRIM
tarih Tarih: 09.04.2013, 01:40 okunma Okunma: 1153
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales