Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
VE MUTLULUĞUN RESMİ ÇİZİLDİ
VE MUTLULUĞUN RESMİ ÇİZİLDİ

VE MUTLULUĞUN RESMİ ÇİZİLDİ

 

Ata Sevgi / Marmaris

Marmaris AKP Kadın Kolları ve Özel Emre Eğitim Merkezi işbirliğiyle,  30 engelli öğrenci doyasıya bir gün yaşadılar. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle,  Karacan Point Center’ da, Burger King sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte, çocuklar oyun dünyasına daldılar, çeşitli hediyelerle ödüllendirildiler.

 
            AKP Marmaris İlçe Başkanı Kadem Mete, AKP Kadın Kolları Başkanı Avukat Rojin Kazan Coşkun, AKP Marmaris Belediye Meclisi Üyesi Mustafa Karacan, AKP Marmaris Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Tüzün ve AKP Marmaris Sosyal İşler Başkanı Dr. Mücahit Emre'nin de katıldığı etkinliğe öğrenci velileri de büyük ilgi gösterdi.

            AKP Marmaris Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Tüzün yaptığı açıklamada;”Günümüz Türkiye’sinde, engellilerin toplumla uyum içinde yaşaması konusunda, birçok sorun yaşanmaktadır.

Engellilerin kim ve ne olduğu konusunda, genel bir tanım kullanılması onlar adına bir çok sorunun önüne geçmekte, onlara yönelik uygulanacak politika, yasa ve hizmet kapsamında belirsizliğe uğramaktadır.

Bedensel ve zihinsel özürleri nedeniyle, insanlar arasında ayırım yapılmasına izin verilmeyecektir ilkesi partimizin özürlülerle ilgili politikasının temelini oluşturacaktır.

Kamunun yanı sıra, özel sektörün ve gönüllü kuruluşların özürlülere yönelik eğitim vermeleri teşvik edilecektir.

Unutmayalım ki her sağlıklı vatandaş aslında potansiyel bir engelli adayıdır.

 Marmaris’te yaşayan tüm engelli kardeşlerimizin, onların anne ve babalarının, öğretmenlerinin Dünya Engelliler Günü’nü kutlar, saygılar sunarız.” dedi. (AjansSevgi)

 
VE MUTLULUĞUN RESMİ ÇİZİLDİ
tarih Tarih: 04.12.2008, 11:40 okunma Okunma: 3270
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales