Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
VE MARMARİS YENİ TANSAŞ AÇILDI
VE MARMARİS YENİ TANSAŞ AÇILDI

                  Marmaris’te turizm sezonu nedeniyle 1 Mayıs’ta başlayacak inşaat yasağı öncesi eski TANSAŞ Mağazası’nın yerinde devam eden Kent Meydanı ve çevre yol düzenleme çalışmalarının Sezona yetişip yetişmeyeceği halk arasında tartışılmaya başlanıldı.
               
İlk açıldığı  13 Eylül 1997 tarihinden bu yana öne sürülerek sürekli tartıştırılan ve özellikle 2004 ve 2009 yerel seçimleri öncesinde, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın da en büyük kozu olan, Marmaris TANSAŞ Mağazası, yeni yerinde sessizce hizmete girdi.

Ata Sevgi 
                       Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın ilk seçimi kazandığı 2004  yılı öncesinde; seçildiği takdirde yıkmak için söz verdiği seçim vaatlerinden birisi olan ve sonrasında da 2009 seçimlerinde de aynı gerekçeyle Başkan Acar’ın en büyük kozu olan Marmaris TANSAŞ Mağazası, Başkan Acar’ın  ilk “Yıkacağım!..” vaadinden  7.5 yıl sonra  30 Ekim 2011’de, büyük bir şova dönüştürülen bir törenle yıkılmaya başlanmıştı.
     
            Yıllarca tartışılan eski TANSAŞ Mağazası’nın olduğu yerde  yine “Sezona yetişir mi yetişmez mi” tartışmaları arasında Kent Meydanı inşaatı devam ederken, yeni Marmaris TANSAŞ Mağazası, eski yerinin yaklaşık 100 metre yakınında dün (10 Nisan 2012) hizmete girdi.

    
            Marmaris Halkı’nın yoğun ilgi gösterdiği açılış gününde, bir çok üründe ilk gün indirimleri uygulanırken, animasyon gösterileri eşliğinde müşterilere çeşitli yiyecek ve içecek ikramlarında bulunuldu.

    
            Açılışa Marmaris yerel yöneticilerinin katılmaması dikkat çekerken, TANSAŞ Format Müdürü Alper Şerif Koçak, TANSAŞ Mağazaları Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şevki Tuncer ve TANSAŞ Güney Ege Bölge Müdürü Bülent Soyarık, müşterilerin beklentilerine karşılık, isteklerini dinlediler. 
     
            Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiye göre; Mart ayında hizmete girmesi planlanan yeni Tansaş Mağazası, Marmaris Belediyesi’nin haladevam eden çevre yol düzenleme çalışmaları nedeniyle zorunlu olarak 1 ay gecikmeli olarak dün hizmete girdi.
      
            Eski yer için 2016 yılına kadar anlaşması olduğu konuşulan ve Migros Ticaret A.Ş. bünyesinde hizmete devam eden Marmaris Tansaş Mağazası’nın bu zorunlu yer değişikliğinin maliyetinin, yaklaşık 20 Milyar TL olduğu tahmin ediliyor. (AjansSevgi / Marmaris)

___________________________     ___     

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

VE MARMARİS YENİ TANSAŞ AÇILDI
tarih Tarih: 11.04.2012, 03:44 okunma Okunma: 3974
Yorumlar
yeni mağazanıza iş başvurusunda bulunmak istersek bir intersitesi adresi verebilirmisiniz
Tarih: 20.04.2012 - 15:59 | Gönderen: BETÜL AYRANCI
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales