Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
VALİ VE TURİZMCİLER WTM LONDRA TURİZM FUARINDA
VALİ VE TURİZMCİLER WTM LONDRA TURİZM FUARINDA

Ata Sevgi
                     Muğla Valisi Fatih Şahin başkanlığında; Dalaman Dış Hatlar Genel Müdürü Hamdi Güvenç, MARTAB, BODER, GETOB, FETOB temsilcilerinden oluşan heyet, 08-11 Kasım 2010 tarihleri arasında Londra’da düzenlenen, WTM Londra Turizm Fuarı’na katıldı.
               
Muğla Valiliği’nden bugün (9 Kasım 2010) verilen bilgiye göre, Vali Şahin başkanlığındaki Muğla heyeti fuarda, turist getiren tur operatörleri  TUI, Thomas Cook, Jet Com, Jet 2 (TWO) ve TULİP’in temsilcileriyle bir araya geldi. 
            Görüşmede de, Muğla’nın sahip olduğu doğal güzellikler ve kültürel zenginliklerinden oluşan turizm potansiyelinin tanıtımı yapılırken, tur operatörleriyle sektör temsilcileri arasında, yaşanan sorunların en alt seviyeye çekilmesi için yapılması gereken çalışmaların ayrıntıları üzerinde duruldu.
            Muğla Valisi Fatih Şahin; turizm operatörleriyle yapılan görüşmelerin Muğla turizminin başarısına olumlu yönde yansımasının beklendiğini, bu görüşmelerin, Muğla’ya en çok turist gönderen İngiltere’de düzenlenen Fuarda yapılmasına da dikkat çekti.
            Muğla’ya bu yılın 10 aylık döneminde hava ve deniz yolu ile gelen 3 milyon 065 bin 609 yabancı turistin, 1 milyon 644 bin 141’i İngiltere’den geldi. (AjansSevgi / Marmaris)

VALİ VE TURİZMCİLER WTM LONDRA TURİZM FUARINDA
tarih Tarih: 09.11.2010, 19:23 okunma Okunma: 1587
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales