Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
VAKIFBANK’TAN MTO ÜYELERİNE ÖZEL KREDİ
VAKIFBANK’TAN MTO ÜYELERİNE ÖZEL KREDİ

            Marmaris Ticaret Odası (MTO) ve Vakıfbank, MTO üyelerinin kullanabileceği, düşük faizli ve uygun ödeme koşullu kredi protokolü imzaladı.
           
MTO Basın Halkla İlişkiler Birimi’nden dün (6 Ocak 2011) alınan bilgiye göre; Marmaris Ticaret Odası’nda 5 Ocak Pazartesi günü, Vakıfbank Marmaris Şube Müdürü Haluk Sakin ile Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal’ın imzaladığı protokolle göre; MTO üyelerine 7 yıla kadar vadeli işyeri edindirme kredisi ve 5 yıla kadar vadeli işletme ihtiyaç kredisi sunuluyor. Bu anlaşmaya göre Marmaris Ticaret Odası üyeleri, Vakıfbank’tan işletme ihtiyaç kredilerini % 0.80’den başlayan faiz oranıyla kullanılabilecekler.
            
Eximbank veya banka kaynağından oluşan döviz ve TL ihracat kredileriyle orta ve uzun vadeli yatırım kredisi kullanma imkanı da sağlanan pakette ayrıca, oda üyelerinin nakdi, gayri nakdi kredilerden ve dış ticaret işlemleri için uygun faiz, komisyon ve ödeme seçeneklerinden faydalanma fırsatları da yer alıyor.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

VAKIFBANK’TAN MTO ÜYELERİNE ÖZEL KREDİ
tarih Tarih: 07.01.2011, 12:00 okunma Okunma: 2028
Yorumlar
işletmeler için güzel bir çalışma ama kredi faiz oranları pek uygun değil.0.80 yüksek bir oran bence bu oranı daha aşağı çekmeleri işletmeler için daha uygun olcaktır.Saygılar
Tarih: 07.01.2011 - 13:00 | Gönderen: ÇAĞLAR ELDEMİR
bu sezon bir yer aldim 100 bin tl degerinde 40 bin pesin verdim diger 60 bini ekimin sonuna kadar verecem bunu kredi cekip odeyebilirmiyim gerekli evraklarim turizm bakanligindan gelinceye kadar cunku sezon sonu kiranin yarisi pesin veriliyor onun icin biraz zorluk olacagini tahmin ediyorum
Tarih: 07.03.2011 - 02:59 | Gönderen: VEYSI YOLBIR
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales