Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ÜNSAL ÇİFTİ'NDEN KADINLAR GÜNÜ SÜRPRİZİ
ÜNSAL ÇİFTİ'NDEN KADINLAR GÜNÜ SÜRPRİZİ

ÜNSAL ÇİFTİ’NDEN KADINLAR GÜNÜ SÜRPRİZİ

 

 Ata Sevgi / Marmaris

DP Marmaris Belediye Başkan Adayı İzzet Ünsal ve eşi Zerrin Ünsal; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, DP kadın Kolları üyelerine bir yemek verdi.

           Dün (5 Mart 2009) Yunus Otel’de bir araya gelen yaklaşık 100 kadın, feleğe haber vermeksizin(!) doyasıya sohbet dolu bir akşam yaşadılar.

            DP Adayı Ünsal yaptığı konuşmada; “Bütün kadınlar çiçektir, 29 Mart Seçimleri sizlerle gelecektir. Bakınız diğer parti adaylarının kendi partileriyle sorunları var.  Ali Acar CHP ile sorunlu, Doğan Tugay AK parti ile partili olmayan bir aday, Kenan Değertaş CHP’li olmasına rağmen DSP’ den aday.  Özdemir DSP adayı olacakken MHP’ den aday…

Ama biz öyle miyiz? Tüm bunların tek alternatifi İzzet Ünsal!..Sizlerin sayesinde biz ayrılamayız. 29 Mart’ta bu seçimleri de alacağız. Şimdi bir kartopuyuz ama 29 Mart’ta bir çığ olacağız.”  dedi.

            Neşe içinde geçen yemekte,  Fatoş Balcı ve Ayşe Dağlı’için de, sürpriz doğum günü pastası kesildi. (AjansSevgi) 

 

Aydan Bilik, Leyla Aktaş, Günnaz Koca, Ayşen Kömürcü, Kevser Keremoğlu, Gökçen Ceylan ve Pınar Bayındır.

 

İzzet Ünsal; Ayşe Dağlı'ya doğum günü pastası ikram etti.
 
Fatoş Balcı evde kutlamayı düşündüğü doğum gününü, eşi DP Marmaris İlçe Başkanı Mustafa Balcı'nın sürpriz hediyesi pasta ile 100 kişilik kutlamaya dönüştürdü. 
 

Nalan Erinalçık, Hülya Pamuklar.

 
ÜNSAL ÇİFTİ'NDEN KADINLAR GÜNÜ SÜRPRİZİ
tarih Tarih: 06.03.2009, 18:05 okunma Okunma: 3636
Yorumlar
Izzet Bey bizim için hazırladığınız gece çok güzeldi.Inşallah seçimden sonraki gecede kutlamak için hep birlikte gideriz.Sizi ve ailenizi tanıdığım için kendimi çok şansıy hissediyorum.Herşey için teşekkürler..
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: pınar
izzet başkanım insalllah 29 martta kıratı şahlandıracaksınız, size ve ekibinize güvenim tam. Seçim ofisinizin önünden kaç kere geçmeme rağmen belli nedenlerden uğrayamadım. Ama inanmalısınızki bu yolda ben ve benim gibi düşünen insanların oyu sizedir. Marmarise ancak sizin gibi bir başkan yakışır
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: esnaf
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales