Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ULUSLAR ARASI TURİZM BİTTİ SIRA İÇ TURİZMDE
ULUSLAR ARASI TURİZM BİTTİ SIRA İÇ TURİZMDE

                   1970’li yıllardan itibaren Türk turizmine hizmet vermeye başlayan, A Grubu Seyahat Acentası İşletmecisi Güner Tozkoparan ve kankası Kimya Mühendisi Semra Alper, 25 Haziran 2012 Pazartesi günü, sessizce geldikleri Marmaris’ten, rüzgar gibi geçip gittiler.

Ata Sevgi
    
            Olmazsa olmaz(!)  rezervasyonla konaklamak zorunda kaldıkları Marmaris’in çok bilinen 4 yıldızlı bir beach otelinde, ön ödemesi 2 ay öncesinden yapılmasına rağmen, karada zorunlu ikamete tabii tutulan Tozkoparan ve Alper; tatillerinin ikinci günü akşamı bizimde destek verdiğimiz bir operasyonla, başka bir beach otele transfer oldular.

           Toplam 4 günlük tatil programlarının ancak son 1.5 gününü tatil amaçlı yaşayabilen ikili, İstanbul’a uçuş öncesi son geceyi Barlar Sokağı akışıyla tamamladılar.
              
 Artık uluslar arası turizmin duayeni kabul edilen Tozkoparan, Marmaris’e veda etmeden önce, “Bir daha Marmaris’e gelir – seem..” diye başladığı sözlerini; “Türkiye’de, turizmin neden bittiğine yıllar sonra canlı tanık oldum. 40 yıl düşünsem aklıma gelemeyecek rezilliklere tanık oldum. Uluslar arası turizm zaten bitirilmiş, şimdi sanki sıra iç turizme, Türk turistlere gelmiş. Maalesef hepimize geçmiş olsun.” diyerek tamamladı. (AjansSevgi / Marmaris)

 Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

ULUSLAR ARASI TURİZM BİTTİ SIRA İÇ TURİZMDE
tarih Tarih: 01.07.2012, 16:40 okunma Okunma: 2192
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales