Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

             Değerli Muğlalılar,
        Sevgili Çocuklar ve Gençler, 

"Bugün, egemenliğin kayıtsız şartsız milletimize verildiği, özgürlüğün, eşitliğin ve adaletin dayanağı, milli egemenliğin simgesi, Milli Meclisimizin kuruluşunun 94. yılını kutlamanın haklı onurunu ve gururunu yaşıyoruz. 

Sevgi, barış, kardeşlik ve hoşgörünün en saf halini yaşayan çocuklarımız; aydınlık yarınlarımızın güvencesi ve egemenliğimizin teminatıdır. Atatürk’ün milletimiz ve ülkemiz için dönüm noktası olan 23 Nisan 1920 tarihini bütün kazanımları ile çocuklarımıza armağan etmesi onlara verdiği değerin ve duyduğu güvenin en büyük göstergesidir.

Dünyada ilk ve tek Çocuk Bayramı olarak bütün insanlık için barış dolu aydınlık bir gelecek çağrısı olan, Millet egemenliğine dayanan demokrasinin ve Cumhuriyet’in temellerinin atıldığı bu anlamlı günde hem ülkemizdeki hem de Dünyanın dört bir yanından gelen misafir çocuklarımızın ve gençlerimizin “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."                                                  

                                     Mustafa Hakan GÜVENÇER                                                                     Muğla Valisi
_________________________________

                 "Cumhuriyetimizin temel kurumlarından, Atatürk ilke ve devrimlerinin kilit taşını oluşturan milli iradenin temsil makamı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 94. yıl dönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı, birlik ve beraberlik içinde coşkuyla kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

        23 Nisan 1920, Türkiye Cumhuriyeti’nin doğuşu, Türk Milletinin yönetimde söz sahibi olduğu, halkımızın iradesinin yönetime yansıdığı, laik, demokratik bir Cumhuriyet rejimini getiren günün tarihi, egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu dönemin başlangıç simgesidir.
        Dünya ölçeğinde emsalsiz liderliğini, “Bugünün küçükleri, yarının büyükleri” diyerek bir kez daha gösteren Büyük Önder Atatürk’ ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı; Türkiye Cumhuriyeti' nin çocuklarımızın ve gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine olan inancın bir ifadesidir. 
          Büyük Önder’imizin, çocuklarımıza duyduğu güven ve inanca layık olarak, Cumhuriyetimizi ve temel ilkelerini sonsuza kadar, ilk ve tek çocuk bayramına sahip olmanın haklı gururunu taşıyarak koruyacaklarına olan inancımla, devletimizin kurucusu Atatürk’ümüzü minnetle anıyor, Marmaris halkının ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

                           Kamil KÖTEN
                          Vali Yardımcısı
               Marmaris Kaymakam Vekili

______________________________________

ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI 2014 tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/ANNELER_GUNU_KUTLAMA_MESAJLARi_2014/
____________________
Marmaris ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün!

Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!...

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!

http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
tarih Tarih: 23.04.2014, 13:59 okunma Okunma: 1088
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales