Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TRAVELLERS CHOICE 2014 ÖDÜLÜ HOTEL AQUA’YA
TRAVELLERS CHOICE 2014 ÖDÜLÜ HOTEL AQUA’YA

            Türk turizminde kaliteli hizmet anlayışı çabaları devam ederken; Travellers Choice 2014 ödülü Marmaris’te Hotel Aqua’ya verildi.
            Marmaris İçmeler’ de 1992 yılında hizmete açılan Hotel Aqua, Dünya’nın en önemli seyahat yorum sitesi TripAdvisor’un, kullanıcı oylarıyla belirlediği Travellers Choice 2014 Ödülü’nün sahibi oldu.
            Oylamada Hotel Aqua;  Türkiye genelinde, “Lüks Oteller” ve “En İyi Oteller” sıralamasında  13.  ve “En Romantik Oteller” kategorisinde 21. Olarak, üç kategoride “Traveller’s Choice” ödülüne layık görüldü. Tesisin Genel Müdürü Cem Türkmen, 240 oda 512 yatak kapasitesiyle hizmet sunan tesisin;  misafirlerine yüksek standartlarda ve kaliteli tatil keyfi yaşatmayı hedefleyen Muğla bölgesinin, güçlü ve saygın turizm tesislerinden olduğunu belirterek, “Çalışanlarımızla oluşturduğumuz huzurlu, güvenli ve sıcak aile ortamımızı, yenilikçi bir hizmet anlayışı içerisinde misafirlerimize yansıtmaya çalışıyoruz. Aldığımız bu ödül, ekibimizle birlikte istikrarla geliştirdiğimiz hizmet anlayışımızın ödülüdür. Marmaris’te kaliteli hizmet veren tesislere daha çok ihtiyacımız var. Bundan sonraki dönemde, tatile gelecek olan misafirlerimiz tatillerini satın alırken, tesislerde verilen hizmet üzerinden tercih kullanacaklar. Olumsuz fiyat rekabeti, tesislere ve bölgeye orta vadede zarar vermektedir.” dedi. 
(Ata SEVGİ – AjansSevgi Marmaris)
______________________

MÜŞTERİNİZ BİZDEN
         KAZANMAK SİZDEN!..
 Tıklayın
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MUSTERiLERiNiZ_SiZE_BiZiMLE_ULASiYOR/

TRAVELLERS CHOICE 2014 ÖDÜLÜ HOTEL AQUA’YA
tarih Tarih: 16.05.2014, 02:27 okunma Okunma: 1166
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales