Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TURİZM SEZONU ÖNCESİ GETOB’TAN İLK YARDIM KURSU
TURİZM SEZONU ÖNCESİ GETOB’TAN İLK YARDIM KURSU

                        Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB), bu yılın ilk eğitim kursu olarak açtığı İlkyardım Kursu’nu tamamladı. 
                        GETOB Müdürü Cahit Sarıbey’in bugün (19 Mart 2013) verdiği bilgiye göre; Turizm sektörünün sezon hazırlıklarını sürdürdüğü dönemi değerlendiren GETOB yönetimi, sektörün ihtiyaç duyduğu her alanda yıllardır başarıyla gerçekleştirdiği Kurs çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
          
            Marmaris Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü  ile işbirliği içerisinde yürütülen İlkyardım kursu, 04 -1 2 Mart tarihleri arasında, GETOB toplantı  salonunda gerçekleşti. 31 kursiyerin katıldığı kurslar sonrasında, 25 kursiyer belge almaya hak kazandı.
                 
Kurslarla ilgili açıklama yapan  GETOB Başkanı Bülent Bülbüloğlu, “Diğer destinasyonlarla rekabetimiz fiyatta değil, sunacağımız hizmette olmalıdır. Bunun için sektörümüzde görev alacak olan personellerimizin mutlaka eğitimli olması gerekiyor. Yönetim olarak eğitime çok önem veriyoruz. GETOB olarak üyelerimizin talepleri doğrultusunda ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliğine giderek kurslar açıyoruz. Bu çalışmalarımızda bize destek olan Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve Halk Eğitim Müdürlüğüne teşekkür ediyorum. İhtiyaç konularına göre farklı alanlarda kurslarımız devam edecek. Önümüzdeki günlerde Konaklama sektörüne yönelik Kat hizmetleri, mutfak, ön büro konularında eğitim çalışmaları yapacağız” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
Kargo Gönderiniz mi var? Tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MNG_KARGO_MARMARiSTE_DE_LiDER/

MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

TURİZM SEZONU ÖNCESİ GETOB’TAN İLK YARDIM KURSU
tarih Tarih: 19.03.2013, 14:58 okunma Okunma: 1120
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales