Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TURİZM KUPASI ŞAMPİYONU PENINSULA
TURİZM KUPASI ŞAMPİYONU  PENINSULA

TURİZM KUPASI ŞAMPİYONU  PENINSULA

 

İhsan Uludağ / Marmaris

Marmaris Belediyesi tarafından düzenlenen otel ve seyahat acenteleri arasındaki futbol turnuvası şampiyonu Peninsula Tur oldu.

 Peninsula Tour, Maritim Grand Azur Hotel, Netsel Marina, Art Marmaris Hotel, Diana Tour, Elegance Hotel,  Magic Life,  Grand Faros Hotel, Otel-Clup&Grand Aquarıum / Koral turizm Karması takımlarının katıldığı, Turizm Kupası’nda; hafta sonu oynanan maçların ardından dereceye giren takımlar düzenlenen ödül töreni ile kupalarını aldılar.

            Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ve Marmaris Belediyespor Başkanı Duran İlgün’ün de hazır bulunduğu ödül töreninde konuşan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, “İlk defa düzenlediğimiz Turizm Kupası’nda katılım ve ilgi oldukça sevindiriciydi. Çok şükür ki, kazasız belasız bir turnuvayı geride bıraktık. Burada çok değerli arkadaşlarımız var. Ben de sizlerle birlikte turnuvada oynamak isterdim ancak yoğunluğum sebebiyle katılamadım. Turizm Kupası’ndan sonra Kurumlar arasında da bir turnuva yapacağız. Kurumlar arası turnuvadan sonrasında, bu iki turnuvamızın dereceye girenlerinin katılacağı final turnuvası yapacağız. Yaklaşık 2 hafta süren bu turnuvamızda spora bir katkı sağladıysak ne mutlu bizlere.” dedi.

Turnuva Şampiyonu Peninsula  Tour’a kupasını Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’dan aldı.Turnuva 2.si  Netsel Marina kupasını GETOB 2.Başkanı Ertan Yaylalı’dan, 3.sü Maritim Otel Grand Azur da kupasını TURSAB Yönetim Kurulu Üyesi Olcay Kuzu’dan aldı.

Turnuvanın en centilmen takımı Magic Life’a ise ödülünü  Marmarisspor Kulüp Başkanı Duran İlgün verdi. (AjansSevgi)

TURİZM KUPASI ŞAMPİYONU  PENINSULA
tarih Tarih: 26.01.2009, 23:44 okunma Okunma: 3005
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales