Marmaris Bülten
DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TURUNÇ KADIN PLATFORMU'NDAN EĞİTİME KÜLTÜREL DESTEK
TURUNÇ KADIN PLATFORMU'NDAN EĞİTİME KÜLTÜREL DESTEK

Ata Sevgi
                      Marmaris’in Turunç Beldesi örnek etkinliklerini sürdürüyor. Beldede yaşayan kadınların bir araya gelerek oluşturduğu, Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan'ın eşi Mükerrem Fidan'ın da destek verdiği Turunç Kadın Platformu;  son olarak gerçekleştirdiği Temsili Kına Gecesi’nde Rus Oksanna Karaca’yı gelin yaptı.     
            Geçen Pazartesi (25 Temmuz 2011)Beldeden yaklaşık 300 kişinin beğeniyle izlediği etkinlik sonrasında açıklama yapan Platform üyesi Mine Bayri; elde edilen yaklaşık 1000 TL gelirin, üniversite eğitimi alan 11 öğrenciye burs olarak verileceği  söyleyerek; “Çocuklar geleceğimizdir. Bu yaptığımız son etkinlikle, aynı zamanda beldemizde yaşayan Avrupalı konuklarımıza Türk kültürü ve geleneklerini  tanıtma fırsatı da bulmuş olduk. Platform olarak bütün imkanlarımızla eğitime olan desteğimizi sürdüreceğiz.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
____________________________ 
İNANILMAZ AMA GERÇEK!
5 YILDIZLI İÇMELER
AQUA HOTEL 
HALKA AÇILDI!..
Ayrıntılar için lütfen linke tıklayın:
http://www.marmarisbulten.com/Haber/icMELER_AQUA_HOTEL_HALKA_AciLDi/TURUNÇ KADIN PLATFORMU'NDAN EĞİTİME KÜLTÜREL DESTEK
tarih Tarih: 29.07.2011, 21:05 okunma Okunma: 2781
Yorumlar
Turunç Kadın Platformu adına bu cesur atılımda bulunan kadınlarımızı kutluyorum.Bu cesurca tavırlarıyla bir çok gencin yüzü gülüyor.Para sıkıntısı içinde okumanın zorluğunu bilen bir öğretmen olarak şu kadarını söyleyebilirim ki;bir ünv. öğrencisine bırakın kitap almayı, bir kafede çay içmek için bile burs veriyorsanız sevabınız çok büyük oluyor.Çünkü hayata hazırlanmaya çalışan gençler yürekleri neşe içinde oldukça verimli oluyorlar.Umarım Atatürkçü gençlerimize giden paralar yarın aydınlık olarak bizlere ulaşır.Teşekkürler Turunç Kadınları...
Tarih: 02.08.2011 - 23:22 | Gönderen: berrin molvalı
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales