Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TURUNÇLU ÖĞRENCİLERDEN MUHTEŞEM GÖSTERİ
TURUNÇLU ÖĞRENCİLERDEN MUHTEŞEM GÖSTERİ

TURUNÇLU ÖĞRENCİLERDEN

MUHTEŞEM GÖSTERİ...

 Ata Sevgi

            Ustalar izlese inanamazdı. Marmaris'in Turunç Beldesi Saadet Zeki Ünsal İlköğretim Okulu, 2008 / 2009 Öğrenim Yılı’nı muhteşem bir etkinlikle tamamladı.

            Dün akşam (13 Haziran 2009) okul bahçesinde yapılan etkinliklerde, artık 1. sınıfa başlayacak olan ana sınıfı öğrencileri ve mezun olup liseye devam edecek olan 8. Sınıf öğrencileri, hep birlikte cüppe giyip kep fırlattılar.

            Turunç Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan, Turunç Jandarma Karakol Komutanı Alper Gürsu, Merkez Camii İmamı Salim Özen’inde katıldığı etkinlikte, yaklaşık 500 Turunçlu doyasıya eğlenceli bir akşam yaşadı.

            Neredeyse 154 öğrencinin tamamının görev aldığı etkinliklerde, Program Sorumlusu Sınıf Öğretmeni Berrin Molvalı, ABC öğretip 5 yıl emek verdiği öğrencilerinin mezuniyetine tanık olunca, öğrencilerinin de koro halinde katılımıyla, göz yaşlarını tutamadı.

            Okul öğretmenleri; Nazmiye Arın, Cemile Cevher Öztürk, Çağrı Özgüçlü, Sergül Liogo ve Oya Çorakçı’nın öğrencilerle birlikte büyük emeklerle gerçekleştirdiği; tiyatro gösterisi, skeçler, kına gecesi ve sıra gecesi sunumları, Sanatsever Turunçlular’a “ Maaşallah bizim çocuklara, hepsi sanki 40 yıllık tiyatrocu. Ustalar görse inanamazdı!..” dedirtti. 
 
 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ BİLGİSAYAR

            Gecenin finalinde ise yılsonu ortalamasına göre 96,81 not ortalamasıyla Okul 1.si olan Nil Arslan Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan tarafından, bilgisayarla ödüllendirildi. 93, 23 ortalamayla 2. olan Hatice Gizem Silahçı’ya  dijital çerçeve, 91,85 not ortalamasıyla da 3. olan Eda Cansu Demir’de dijital Kamera ile ödüllendirildi.
 
BAK ŞU VELETLERİN YAPTIĞINA
Mezun olan 8. Sınıf öğrencileri, kendilerine ABC öğreten ilk öğretmenleri Berrin Molvalı' ya sürpriz yaptılar ve henüz kendileri diplomalarını almadan, öğretmenlerine diploma verdiler.  Ama ne diploma?.. (AjansSevgi / Marmaris)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TURUNÇLU ÖĞRENCİLERDEN MUHTEŞEM GÖSTERİ
tarih Tarih: 14.06.2009, 18:16 okunma Okunma: 4655
Yorumlar
Ata Bey Turunçla ilgili haberleriniz için teşekkür ediyorum.öğrencilerimizide kutluyorum.turunçla ilgili haberleriniz arasına turunç belediyesinin emlak vergilerine yaptığı %700 lük zammı da eklerseniz sevinirim .sizi bilmem ama benim için haber değeri taşıyan bir konudur.hiçbir belediye gelirinin tümünü halktan alamaz......
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: ebru
uzulcek birşey yok.turunç o zammı hak ediyor.herkeshaketiğince yönetilir.akp ye ideolojik bakıp oy vermeyenler şimdi de ağlıyorlar.al sana ıdeolojı nin katkısını.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: zamlı köy
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales