Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRSAB'TAN ALO 179' A ÖVGÜ
TÜRSAB'TAN ALO 179' A ÖVGÜ

TÜRSAB’TAN ALO 179’ A ÖVGÜ

           
                Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Genel Başkanı Başaran Ulusoy, Muğla Valisi Altıparmak’a gönderdiği yazıda, Muğla Valiliğince oluşturulan, Alo 179 Çağrı ve Danışma Merkezi’nden övgü ile söz etti.

             Dün (23 Temmuz 2009) Muğla Valiliği’nden verilen bilgide; kısa adı TÜRSAB olan, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Başaran Ulusoy da, Muğla Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’a gönderdiği yazıda, Muğla Valiliği tarafından geçtiğimiz aylarda oluşturularak, ülke turizminin hizmetine sunulan, Alo 179 Çağrı ve Danışma Merkezi’nden övgü ile söz ederek, “Muğla İli ve çevresinde zat-ı aliniz önderliğinde yapılan pek çok değerli çalışmanın, ülkemiz ve turizm sektörümüz faaliyetlerine sağlayacağı katma değer, şüphesiz ki çok önemli boyutlardadır.

               Özellikle, turizm hizmetlerinde kalitenin arttırılmasını ve güvenilir hizmet verilmesini sağlamayı hedefleyen, Alo 179 Çağrı ve Danışma Merkezi’nin tesis edilmiş olması konusundaki duyarlılığınız için, zat-ı alinizi ve emeği geçen herkesi, en içten dileklerimle kutlar, saygılarımızın kabulünü istirham ederiz” ifadesini kullandı.

            Muğla İl genelindeki yerli ve yabancı turistler, turizm sektörüyle ilgili istek ve şikayetlerini “Alo 179 Çağrı ve Danışma Merkezi”ne, günün 24 saatinde bildirebiliyor. Merkeze ulaşan istek ve şikayetler, aynı gün gecikmeden Muğla Valiliği’nce değerlendirilerek, işleme konulup, sonuçlandırılıyor. Denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

TÜRSAB'TAN ALO 179' A ÖVGÜ
tarih Tarih: 24.07.2009, 03:42 okunma Okunma: 1928
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales