Marmaris Bülten
MARMARİS'TE NE NEREDE TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRKİYE ÖLÜM YIKIM VE ACILARA GİDİYOR
TÜRKİYE ÖLÜM YIKIM VE ACILARA GİDİYOR

                        Muğla Barosu Başkanı Avukat Mustafa İlker Gürkan; dün Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki bombalı terör olayını kınayarak, açıklama yaptı.
                   Muğla Barosu’ndan bugün (12 Mayıs 2013) verilen bilgiye göre Başkan Gürkan;”  Reyhanlıda meydana gelen ve bütün ulusumuzu , tüm insanlığı derin bir acıya gömen alçakça saldırıyı şiddetle kınıyoruz.
                  Türkiye Ortadoğu batağına çekiliyor… Bu ölüm yıkım ve acılara gidiyoruz demektir.
                   
Şimdi sorulması gereken soru  Kim yaptı?  Neden yaptı?  vs değildir. Bunlar eninde sonunda saptanır ve gereği yapılır. Sorun Türkiye’ye “Ortadoğu’ya hoş geldin” denilmiş olmasıdır. Buradan çıkmalıyız. Türkiye bu noktaya “nereden ve nasıl” geldi? En önemlisi “neden” geldi?  Söz konusu olan insanlarımızın hayatıdır. Her türlü siyasal önyargıdan uzak olarak;  her yurttaş bu sorulara yanıt aramalıdır. Savaş tahayyül bile edemeyeceğimiz kadar acı bir gerçekliğe sahiptir.
      
            Aklımızdan hiç çıkarmayalım Yeni dünya düzenin efendilerinden ABD’li Soros demişti ki “ en iyi ihraç metanız askerinizdir”. Ortadoğu batağında, bu kanlı kaos da bizim işimiz olamaz. En tahammül edilmez acılar içinde olduğumuz zamanlar en çok “sağduyu ve akıl” ihtiyacı içinde olduğumuz zamanlardır. Bir an önce bu bataktan çıkmalıyız.
      
            Hayatını kaybeden insanlarımıza Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz. Yaralılara acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun.” dedi. (AjansSevgi Marmaris)_____________________________

ANNELER GÜNÜ KUTLAMA
MESAJLARI İLANLARI 
için tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/ANNELER_GUNU_KUTLAMA_MESAJLARi_2013/

MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

TÜRKİYE ÖLÜM YIKIM VE ACILARA GİDİYOR
tarih Tarih: 12.05.2013, 16:44 okunma Okunma: 1260
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales