Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRKİYE' NİN EN BÜYÜK İÇ GİYİM MAĞAZASI MARMARİS'TE
TÜRKİYE' NİN EN BÜYÜK İÇ GİYİM MAĞAZASI MARMARİS'TE

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK İÇ GİYİM MAĞAZASI MARMARİS’TE

            Ata Sevgi / Marmaris

Marmaris’te Turizmle  birlikte gittikçe büyüyen Mağazası Natural İç Giyim ve Mayo; son yaptığı değişikliklerle  2008 sezonuna,Türkiye’nin en büyüğü olarak girdi..

 
 
       20 Yıldır Marmaris’te yıl boyu hizmet veren mağaza, yeni yerinde; Başta  Zeki Triko, Kom, Sunset ve Argento markaları olmak üzere, 82 Bin ürün çeşidi ve iki katlı 570 metrekarelik alanıyla yerli yabancı müşterilerini “ hangisini alsam?..” kararsızlığında bırakıyor.
 
  

 

     Natural Mağazası’ nın Sahipleri Selda – Hakan Çimen çifti;” Şu an ürün çeşidimiz ve mağaza büyüklüğü olarak, Türkiye’nin en büyük mağazasına sahibiz.” dediler.

   

        Brezilyalı dansçılar Mariana de Mello ve Juliana Martins’ de bikini almak için Natural mağazasını tercih ettiler. Mello ve Martins;” Biz Marmaris’te Magic Life Hotel’ de dansçı olarak çalışıyoruz. Natural’ e gelmeden önce günümüz modasına uygun, bu kadar çok çeşit bulabileceğimiz aklımızdan bile geçmezdi.” dediler. (AjansSevgi)

TÜRKİYE' NİN EN BÜYÜK İÇ GİYİM MAĞAZASI MARMARİS'TE
tarih Tarih: 10.05.2008, 23:58 okunma Okunma: 7938
Yorumlar
marmariste böyle ünlü markaları bir arada bulabileceğimiz bir mağazanın olması çok güzei ayrıca iç giyim satmak çok keyif verici sizinle çalışmak isterdim marmarise aşığım
Tarih: 03.12.2011 - 16:45 | Gönderen: fatma usta
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales