Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRKİYE’Yİ AMERİKA’DA İLK KEZ MARMARİS TEMSİL ETTİ
TÜRKİYE’Yİ AMERİKA’DA İLK  KEZ MARMARİS TEMSİL ETTİ

                Türkiye Amerika’nın Fort Lauderdale kentinde, 14 - 18 nisan tarihleri arasında gerçekleşen, bu yıl 7.si düzenlenen, “Cruise3Sixty” fuarında, Marmaris Liman İşletmesi  tarafından ilk kez tanıtıldı.
Ata Sevgi
                      Türkiye’den ilk defa bir kurum olarak Marmaris Limanı’ın (Marmaris Cruise Port)  katıldığı Cruise3Sixty Fuarı’nda  genellikle paket turlar satan seyahat acentaları yer alıyor.
        
               Marmaris Cruise Port Pazarlama Müdürü İpek Tugay
verdiği bilgide; “ Marmaris Limanı’nın bu fuara katılımındaki amacı, seyahat acentelerini Marmaris ve ülkemiz hakkında bilgilendirmek, bu acentalara baş vuran müşterilerin satın almayı düşündükleri Marmaris’in dahil olduğu gemi turlarında, seyahat acentesi tarafından Marmaris’i tanıtıcı bilgi edinmelerini sağlamaktır. Seyahat planları yapan turist adaylarının broşür yada herhangi bir katalogta Marmaris’in ismini gördüğünde, detaylı bilgi sahibi olacağı için, bu turlara olan talepleri artacaktır. Marmaris Limanı’nın özellikle hedefi, kruvaziyer turizm yoluyla seyahatlerini gerçekleştirecek olan bu yolcuların, tatil rotalarını belirlerken Marmaris’in de uğraklarından biri olduğu güzargahları seçmelerini sağlamaktır.
                   
Fuarda görmüş olduğumuz ilgi ve görüşmelerimizin verimli geçmiş olması, bizi oldukça sevindirdi. Türkiye’ye büyük bir ilgi olduğunun altını çizerek ülkemizi farklı yerlerde doğru şekilde tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
----------------------------------------------

12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak  Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde
OYUNUZ HANGİ PARTİYE?
Oy kullanmak için lütfen linki tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/anket.php

TÜRKİYE’Yİ AMERİKA’DA İLK  KEZ MARMARİS TEMSİL ETTİ
tarih Tarih: 23.04.2011, 15:29 okunma Okunma: 2349
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales