Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRKİYE’NİN İLK TURİZMCİLERİ ALTERNATİF TURİZM İÇİN MARMARİS’TE BULUŞTU
TÜRKİYE’NİN İLK TURİZMCİLERİ ALTERNATİF TURİZM İÇİN MARMARİS’TE BULUŞTU

                          Türkiye’de otelcilik ve turizm eğitimi veren ilk okul olan; 1961 yılında Ankara’da kurulan Ankara Otelcilik Okulu mezunları, 17. geleneksel buluşmalarını, bu kez Marmaris’te yaptılar.


Ata Sevgi
                       Her yıl farklı bir kentte buluşmayı gelenek haline getiren, aralarında 1964 yılında ilk mezunların da bulunduğu, Ankara Otelcilik Okulu Mezunları Derneği (ANOMED) üyesi 225 kişi,  ANOMED Onursal Başkanı Münir Gözen ve eşi Selva Gözen  ev sahipliğinde; 28 Ekim’de 3 günlüğüne geldikleri Marmaris’te tekne turuna çıktılar, Datça’ya günü birlik gezi yaptılar.
                 
ANOMED’in dün akşam (30 Ekim 2010) Armutalan Kervansaray Hotel’de yapılan gala yemeğine Marmaris Kaymakamı A. Serdar Polat ve Armutalan Belediye Başkanı Muhammed Ünlü de konuk oldu.

                Gecede, Marmaris buluşmasına emeği geçen Ankara Otelcilik Okulu mezunlarından İzmir Bölge Sorumlusu Habib Karakuş, Atalay Telatar, Cemil Mutaf ve Münir Gözen’e, ANOMED Yönetimi tarafından teşekkür plaketi verildi.

                 Söz alan ANOMED Başkanı Faruk Özen;” Biz 1964 yılından bu yana Ankara Otelcilik Okulu Mezunları olarak; son 17 yıldır her yıl farklı bir şehirde bir araya geliyoruz. Bu  yılki Marmaris gezimiz büyük isabet oldu. “Turizm sezonunu nasıl uzatabiliriz?” Bizim bu 3 günlük Marmaris buluşmamız bile alternatif turizme bir örnek değil mi? Marmaris; dağı, denizi ve barındırdığı olağanüstü güzel doğal çevresiyle turizmin 12 aya yayılmasına çok müsait bir yer.” dedi.  (AjansSevgi / Marmaris)
Cemil Mutaf, Kaan Berkkan, Derya - A.Serdar Polat.


Muhammet Ünlü, Münir Gözen, Kaan Berkkan.


Selva Gözen, Derya Polat.

ÇAKAL'A YAKIŞIR BİR FİNALLL!..
               Hiç şüphesiz gecenin yıldızı; pistte Oryantal Buket'e taş çıkartan, Zeki Çakal oldu. Casinolar döneminin ünlü ismi Çakal, gece sonunda Oryantal Buket'i bol bahşişle ödüllendirdi.

 


TÜRKİYE’NİN İLK TURİZMCİLERİ ALTERNATİF TURİZM İÇİN MARMARİS’TE BULUŞTU
tarih Tarih: 01.11.2010, 00:35 okunma Okunma: 4478
Yorumlar
emeği geçen herkesin ellerine sağlık.bütün büyüüklerimize ve abilerimize saygılar umarım bir dahaki sefere buluşmak üzere....
Tarih: 02.11.2010 - 11:20 | Gönderen: Hamit ÇITAK
ŞAHİKA...
Tarih: 05.11.2010 - 09:12 | Gönderen: NEDIM TAMEL
Her sey cok guzeldi, emegi gecen butun arkadaslara ve yonetim kurulumuza cok tesekkur ediyorum. o tatsizlik cikartan arkadas umarim bir daha ayni hataya dusmez.Londra'dan kucak dolusu selam ve sevgiler sunuyorum.Ahmet Sapaz 1967 mezunu.
Tarih: 08.11.2010 - 00:20 | Gönderen: Ahmet sapaz
A.O.O. VE A.A.O.T.M.L.LILER SIZLERE ÖLÜRÜM. 68 KUSAGI KIBRISTAN NEDIM TAMEL N. TAMER REISEN TOURISM TRAVEL TRADE INSURANCE CO.LTD. IN TOURISM ENDUSTRY 47 YEARS..GIRNE LAPTA KIBRIS
Tarih: 14.11.2010 - 04:24 | Gönderen: NEDIM TAMEL
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales