Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TÜRK VETERANDAN ULUSLAR ARASI BAŞARI RÖVANŞ İSTANBUL’DA
TÜRK VETERANDAN ULUSLAR ARASI BAŞARI RÖVANŞ İSTANBUL’DA

            Bulgaristan’ın Varna kentinde düzenlenen Uluslararası Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası’na katılan Türk Masa Tenisçileri kupa ve madalyalarla döndüler.
            Yaş grubunda teklerde 1. ve çiftlerde 3. olan Fenerbahçe Veteran Spor Kulübü ve Kadıköy Belediyesi sporcusu Nesibe Müsevitoğlu;” Turnuvaya katılan sporcuları, 13 -14 Ekim 2012 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz “İstanbul Uluslararası Veteran Masa Tenisi Turnuvası 2012’ye de bekliyoruz.”

Ata Sevgi
            Bulgaristan’ın Varna Deniz Şeytanları Derneği ve Varna Belediyesi tarafından 4 - 5 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Uluslar arası Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası’na; Türkiye, Rusya, Romanya, Özbekistan, ABD, Finlandiya, Ukrayna, Almanya ve Bulgaristan’ın Şumnu, Burgaz, Stara Zagora, Sofya,  Panagyurishte, Veliko Tırnovo, Gabrovo, Karnobat, Kranevo, Dobriç, Varna ile Kaspichan’dan
140 sporcu katıldı.
           
Bulgaristan’ın Varna Belediyesi Spor Başkanı Christiana Gencheva Varna Belediyesi Spor Bölümünden Vesselina Ivanova,  Stefan Filipov  ve Peter Pasev ev sahipliğinde gerçekleşen turnuvada; Türkiye’den
Fenerbahçe Veteran Spor Kulübü ve Kadıköy Belediyesi sporcusu Nesibe Müsevitoğlu, teklerde yaş grubunda birinci ve çiftlerde de 3. oldu.
            Aynı zamanda Kadıköy Belediyesi Gönüllü Eğitim Danışma Merkezi Yönetim. Kurulu Üyesi olan Nesibe Müsevitoğlu ;  “Varna turnuvasına katılan tüm sporcuları, LIONS 118-Y Anadolu Yakası Federasyonu organizasyonunda,   Fenerbahçe Veteran Spor Kulübü ve Kadıköy Belediyesi işbirliği ile 13-14 Ekim 2012 tarihlerinde Kadıköy Caferağa Spor Salonu’nda gerçekleştireceğimiz “İstanbul Uluslararası Veteran Masa Tenisi Turnuvası 2012’ye bekliyoruz. Turnuvamız yaş gruplarında, bay ve bayan kategorilerinde tek ve çift maçları şeklinde gerçekleştirilecektir.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için tıklayın...
http://www.marmarisbulten.com/Haber/30_AgUSTOS_ZAFER_BAYRAMiMiZ_KUTLU_OLSUN/
_________________

Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

TÜRK VETERANDAN ULUSLAR ARASI BAŞARI RÖVANŞ İSTANBUL’DA
tarih Tarih: 30.08.2012, 11:46 okunma Okunma: 2842
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales