Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TUGAY Köylerimiz de mahalle hizmetlerinden yararlanacak!
TUGAY Köylerimiz de mahalle hizmetlerinden yararlanacak!

            AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Doğan Tugay, Cumartesi günü saat 14’te, Turban Hotel’de gerçekleşecek aday tanıtım toplantısında”Yeni bir Marmaris” sloganıyla, vatandaşlarla buluşacak.
            Marmaris ve tüm köylerdeki vatandaşları toplantıya beklediğini dile getiren, AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Doğan Tugay; yoğun bir şekilde mahalle mahalle köy köy  vatandaş ziyaretlerini sürdürürken yaptığı açıklamada, rakiplerine göndermede bulunarak ;”Caminin boyasını, okulun çatısını, çocuk bahçesi, halı saha yapacağız diyorlar. Bunlar zaten her belediye başkanının söyleyeceği laflar. Bunlar proje değildir. Bunlar bir belediyenin ve belediye başkanının zaten yapmak zorunda olduğu asli görevidir. “ dedi.
             5 ay öncesinde büyük şehir yasasını eleştirenlerin şimdi çark ettiğine dikkat çeken Tugay; Büyükşehir yasasıyla birlikte köylerin ve köylerde yaşayan vatandaşların haklarında hiçbir eksilme olmayacağını belirterek;  “Bazılarının size gelip “Mahalle oldunuz ahırlarınız yıkılacak, hayvan beslemek yasak olacak, haklarınız elinizden alınacak” laflarına inanmayın. Bunların hiç birisi olmayacak. Tarımla ilgili bütün haklarınız yerinde kalacak. Köylerin hiçbir şekilde bu hakları alınmadığı gibi büyükşehir yasasıyla birlikte köylerin hizmet alımında Marmaris’teki bir mahalleden farkı olmayacak.  Marmaris’in bir mahallesinin elde ettiği her türlü hakkı ve hizmeti köylerimiz de elde edecek. Büyükşehir yasası çok açık ve nettir. Beş yıl müddetle hiçbir emlak vergisine tabi olmayacaksınız. Bu 5 yıldan sonra da süre, Bakanlar Kurulu kararıyla uzayabiliyor. Bunların hepsini çok iyi bir şekilde irdelemek lazımdır. “ dedi. (AjansSevgi Marmaris)

  AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı                                Tanıtım Toplantısı                  
http://www.marmarisbulten.com/Haber/Marmaris_AK_Parti_Aday_Tanitim_Toplantisi/

Marmaris ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün! 
Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!...

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

TUGAY Köylerimiz de mahalle hizmetlerinden yararlanacak!
tarih Tarih: 13.02.2014, 15:30 okunma Okunma: 1263
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales