Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TED ALİAĞA KOLEJİ'NDE 68 YILLIK BULUŞMA
TED ALİAĞA KOLEJİ'NDE 68 YILLIK BULUŞMA

TED ALİAĞA KOLEJİ’NDE 68 YILLIK BULUŞMA

            TED Aliağa Koleji, 15. Mezunları olan  2008 - 2009 Mezunlarını, 1941 yılı TED Ankara Koleji mezunu Müzehher Çubukgil’le buluşturdu.

Okul  bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine; TED Aliağa Koleji Vakfı Başkanı Adnan Saka, TED Ankara Kolejliler İzmir Şubesi Onursal Başkanı Müzehher Çubukgil, TED Aliağa Koleji Koordinatörü Alparslan Özbay ve veliler katıldı.

            TED Aliağa Koleji Halkla İlişkiler Birimi’nden önceki gün (20 Haziran 2009) verilen bilgide; Kolej bahçesinde düzenlenen gecede konuşan ve mezunlara seslenen TED Aliağa Koleji Vakfı ve Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, “Ülkemizin geleceği sizlersiniz. Hedefiniz kalkınmış, çağdaş bir Türkiye; metodunuz akıl ve bilimin rehberliği olsun. Türkiye, her alanda nitelikli, donanımlı, Çağdaş, Laik Cumhuriyet değerlerine bağlı, çalışkan, araştıran, sorgulayan insan kaynağına ihtiyaç duyuyor. TED mezunu gençler olarak bu süreçte en büyük görev ve sorumluluk, her zaman gurur duyacağımız siz sevgili mezunlarımıza düşüyor. Geleceğiniz aydınlık, başarılarınız bol olsun. Siz sevgili öğrencilerimizi Aydınlık birer birey olarak, Atatürkçü ve Çağdaş değerlerle yetiştirebilmek için özveriyle çaba harcayan tüm öğretmenlerimize de yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.       

            Gecenin onursal konuğu ise Hukukçu ve çeşitli sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yapmış, TED Ankara Kolejliler İzmir şubesi Onursal Başkanı 1941 yılında TED Ankara Koleji mezunu Müzehher Çubukgil’di.“ denildi.(AjansSevgi/Marmaris)

TED ALİAĞA KOLEJİ'NDE 68 YILLIK BULUŞMA
tarih Tarih: 23.06.2009, 00:01 okunma Okunma: 2519
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales