Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SEYDİKEMER’E 300 YATAKLI BÖLGE HASTANESİ
SEYDİKEMER’E 300 YATAKLI BÖLGE HASTANESİ

                AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk: ”Muhtarlarımız bilgi veriyor, biz hizmet getiriyoruz. Seydikemer İlçemize 250 - 300 yataklı bir Bölge Hastanesi kazandırmak için çalışmalara başladık”
                AK Parti Muğla il Başkanı Nihat Öztürk, Muğla’nın yeni ilçesi Seydikemer’de,  Tüm Muhtarlar Derneği ile Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün düzenlediği toplantılara katıldı,  muhtarların istek ve sıkıntılarını dinledi.

                AK Parti Muğla İl Başkanlığı’ndan bugün (21 Aralık 2014) verilen bilgiye göre; toplantıda söz alan  Öztürk 30 Mart’tan önce yolu bile olmayan bir Seydikemer olduğuna dikkat çekerek, “Mahallelerimizdeki değişimleri de bizzat muhtar arkadaşlarımızın ağızlarından duyduk. AK Parti bu yüzden 13 yıldır iktidar. Seydikemer İlçemize 250 - 300 yataklı bir Bölge Hastanesi kazandırmak için çalışmalara başladık. Gelişmekte olan bir ilçede muhtarlık yapmak, belediye başkanlığı yapmak, siyaset yapmak, hizmet etmek kolay değil. Buraya Ak Parti İl Başkanı kimliği ile geldim, belediye başkanım siyaset yapmayacak elbet. Çünkü o hepimizin belediye başkanı. Lakin başkanımız belediye binası dahi olmayan bir ilçeye belediye başkanı seçildi. Gördüğüm kadarıyla muhtar arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu da hizmetlerden memnun. Büyükşehir Belediye Başkanımız ilçe ilçe geziyor, büyükşehiri bahane gösterip hizmet noktasında bekleme yaparken, Belediye Başkanımız Yakup Otgöz, eldeki imkanları ölçüsünde mahalle mahalle çalışıyor, hizmet götürüyor, olmadı birlikte Ankara’ya gidip bakanlık bakanlık dolaşarak Seydikemer’e nasıl biraz daha fazla hizmet yaparız düşüncesiyle hareket ediyoruz. Seydikemer'e 250 yataklı hastane yapalım derken, amacımız bölgedeki insanların sabah saatlerinde Antalya'ya Denizli'ye tedavi aramak için gitmesini önlemek istiyoruz. Seydikemer’e büyük bir hastane yapalım bölge hastanesi olsun, bölgenin tüm sağlık sorunlarını çözsün istiyoruz. Temel amacımız insanlarımızın dertlerini çözmek.” dedi. Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris

______________________

2015 Yılbaşı programlarınız öncesi rezervasyonlarınızı artırmak ister misiniz?
TIKLAYIN!
www.marmarisbulten.com/Haber/yeni_yila_daha_kazancli_girmek_isteyenlere_marmaris_2015/

SEYDİKEMER’E 300 YATAKLI BÖLGE HASTANESİ
tarih Tarih: 21.12.2014, 22:21 okunma Okunma: 1267
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales