Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SUN BİLGİSAYAR YENİ YERİNDE
SUN BİLGİSAYAR YENİ YERİNDE

            Marmaris merkezli, Muğla bölgeye hizmet veren bilgisayar bilişim sektörünün öncü kuruluşu SUN Bilgisayar,  yaklaşık 300 m2’lik showroomu ve 200 m2’lik teknik servisinin bulunduğu, Yeniyol Caddesi Toksoy Petrol karşısındaki,  yeni yerinde hizmetine devam ediyor.

            Firmanın Satış Pazarlama Müdürü Hayri Yılmaz, Toksoy Petrol karşısındaki yeni yerlerinde hizmet ağını daha da genişlettiklerine dikkat çekerek; “ Sun Bilgisayar; bilişim sektöründe danışmanlık, satış, kuruluş, network, yazılım, teknik destek ve bakım hizmetleri veren, müşterilerine toplu çözümler sunan ve katma değer sağlayan bir teknoloji firmasıdır.
 
                 Müşterilerimizin bulunduğu sektörlerine göre; Yazılım Çözümleri; Sentez Otel,Sentez Restaurant ve diğerleri.Muhasebe Programları: Vega Yazılım, Netsis, Eta, Micro ve diğerlerini kurulum ve destekleri.
            Server Kurulumları; Sql Server,Nt, 2000, 2003, 2008, Linux Server. Wmvare Sanallaştırma ve Fax Server diğer hizmetlerin kurulumu ve bakımı.
            Email Server Uygulamaları; Exchgange 2003 ,Exchange 2010, Websense Mail Security, Adsl Mail Hizetleri (Atrn , Etrn) Mail Güvenlik hizmetleri, Group Mail, Group Mail Yazılımları , Web Mail Marketing hizmetleri.
            Güvenlik Uygulamaları; Sonicwall, Fortigate, 5651Loglama, Trend Micro Security, Kaspersky çözümleri, Ofis güvenliği hizmetleri.
             Ve Kamera Sistemi;Local kamera (Ofis, Ev, İş yerleri), Uzak bağlantı Mobil izleme sistemleri, Alarm Sistemleri, Yangın Sistemleri kurulum ve bakımı hizmetlerini vermekteyiz.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

SUN  BİLGİSAYAR  www.caspermugla.com
            
www.sunbilgisayar.com.tr
Tel: (0252) 413 75 00 - 01,  412 90 80 Faks: 413 99 68
Yeniyol Cad. No. 46/A (Toksoy Petrol Karşısı) MARMARİS

______________________________ 
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ
 ayrıntılar için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

SUN BİLGİSAYAR YENİ YERİNDE
tarih Tarih: 28.01.2012, 14:15 okunma Okunma: 3259
Yorumlar
Sun Bilgisayar Olarak Tşk Ederiz.Ata bey,Başarılarının devamını dileriz.
Tarih: 28.01.2012 - 14:52 | Gönderen: Hayri YILMAZ
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales