Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SPOR TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ RUSLAR MARMARİS'TE
SPOR TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ RUSLAR MARMARİS'TE

SPOR TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ RUSLAR MARMARİS’TE

 

           Amatör Rus Voleybolcular ikinci kez Marmaris’te buluşuyor. Her yıl Rusya’da gerçekleştirdikleri turnuvayı, geçen yıl Mayıs ayında Marmaris Belediyesi’nin girişimleriyle ilk kez Marmaris’te düzenleyen Rus ekip, 4 -10 Mayıs’ta ikinci kez Marmaris’te buluşuyor.

        Marmaris Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden bugün (4 Mayıs 2009) verilen bilgide;”Her yıl Rusya’da gerçekleştirdikleri turnuvayı ilk kez 2008 yılı Mayıs ayında Marmaris Belediyesi’nin girişimleriyle ilçemizde düzenleyen Rus ekip, doğasından çok etkilendikleri Marmaris’te bu yıl da buluşma kararı aldı. Rus işadamı ve işkadınlarından oluşan voleybol takımlarının yer aldığı Amatör Voleybol Turnuvası 4 – 10 Mayıs tarihleri arasında ikinci kez gerçekleştirilecek. 3 salon, 6 plaj voleybolu takımından oluşan 37 kişilik ekip, 6 gün boyunca Amiral Orhan Aydın Spor Salonu’nda ve Belediye önü Halk Plajında özel olarak hazırlatılan sahalarda voleybol maçı yapacak. Turnuvaya bu sene Marmaris’ten de 3 takım katılacak.

 Kendi imkanları ile Marmaris’e gelen Ruslar sezon öncesi turizme katkı sağlarken organizasyona Marmaris Belediyesi de teknik destek veriyor.” denildi. (AjansSevgi)

SPOR TURİZMİNİN ÖNCÜSÜ RUSLAR MARMARİS'TE
tarih Tarih: 04.05.2009, 16:00 okunma Okunma: 2695
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales