Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SPOR TURİZMİNE MODEL İLÇE KADIKÖY
SPOR TURİZMİNE MODEL İLÇE KADIKÖY

Ata Sevgi

İstanbul’un Kadıköy ilçesi,  kurumların dayanışmasıyla düzenlenen etkinliklerle ülke tanıtımına katkı sağlıyor. Bu yıl 10. kez düzenlenen İstanbul – Kadıköy Uluslararası Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası’nda, 10 ülkeden 170 sporcu yarıştı.

Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü öncülüğünde artık geleneksel hale gelen turnuva, 10 - 12 Ekim tarihleri arasında Caferağa Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

118 Y Lions Anadolu Yakası Lions Kulüpleri Federasyonu ve Kadıköy Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleştirilen turnuvaya, 45 Yabancı ve 125 sporcu katıldı.

118-Y Anadolu Yakası Lions Kulüpleri Federasyonu Genel Yönetmeni Ender Canıtez, Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Başkanı Nesibe Müsevitoğlu, Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulubü ve Caddebostan Sahil Lions Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı’nın açılışını yaptığı turnuva sonrası, dereceye girenlere ödülleri Bostancı Gren Park Otel’de düzenlenen törenle verildi. Törende söz alan Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Başkanı Nesibe Müsevitoğlu,“Uluslararası Turnuvamızın düzenlenmesinde,  10 yıldır emek veren  Caddebostan Sahil Lions Kulübü ve Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Başkanı Ln.Savaş Pravuştalı’ya, Başkan Yardımcısı Zihni Şimşek,Avni Pehlivan,Cüneyt Haskan  ve tüm  yönetim kurulu üyeleri ile  kulüp üyelerine, bilgisayar başında  turnuvayı hatasızca yöneten Şener Filiz ve  İlknur Ayhan  arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler ederiz. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da yanımızda  olan Kadıköy Belediyesi’ne  ve bu sene turnuvayı destekleyen 118-Y Anadolu Yakası Lions Federasyonu Yönetim Çevresine de  ayrıca  teşekkürü bir borç biliriz . Önümüzdeki yıl 11. turnuvamızda buluşabilmek dileğimizle. ” dedi.  Turnuvada ilk 3 sırayı paylaşan sporcular:

30 - 39 Yaş Tek Bayanlar: DAMLA AYDIN  (TÜRKİYE), GAMZE HAN (TÜRKİYE).

           40 - 49 Yaş Tek Bayanlar: FULYA DİKER (TÜRKİYE), TÜLAY DÜNDAR (TÜRKİYE) ve IDRIJA REDREPOVIC ( BOSNA-HERSEK).

           50 Yaş üstü Tek Bayanlar: NESİBE MÜSEVİOĞLU (TÜRKİYE),  ZEBUNE BALKANLI, (BULGARİSTAN) ve ASUMAN ÖZDİNÇER (TÜRKİYE).

30 - 39 Yaş Tek Erkekler: GABRİEL PANTELİMON (ROMANYA), PAATA PIRSTKHOLAVA, (RUSYA) ve DANIEL PUSCASU (ROMANYA). Teselli:  RECEP GÜN (TÜRKİYE).

 40 - 49 Yaş Tek Erkekler: ALEXANDRE SAVELIEV (RUSYA),  LIVIU PETRESCU, (ROMANYA) ve MAHİR ÖZBAYRAÇ(TÜRKİYE). Teselli: MEHMET ŞEN (TÜRKİYE).

50-59 Yaş Tek Erkekler: BONDERENCO ANATOLI ( RUSYA), MURAT GÜNAY (TÜRKİYE) ve CALAUZ ADRIAN (ROMANYA). Teselli: OSMAN GÜNAL (TÜRKİYE).

60 - 64 Yaş Tek Erkekler: YILDIRIM TÜRKERİ  (TÜRKİYE), HRİSTO NEJKOC(BULGARİSTAN) ve FATİH DEMİR (TÜRKİYE).

65 - 69 Yaş Tek Erkekler: STEFAN IVANOV (BULGARSİTAN), AYDIN BİNGÖL (TÜRKİYE) ve SAVAŞ PRAVUŞTALI (TÜRKİYE).

70 Yaş Üstü Tek Erkekler: EFISO SISANO (İTALYA), AYDIN BİNGÖL (TÜRKİYE) ve

SNESCU OJENİ(ROMANYA).

Çift Bayanlar:  FULYA DİKER / ÖZLEM AKDEMİR (TÜRKİYE), TÜLAY DÜNDAR / IDRIJA REDREPOVIC (TÜRKİYE-BOSNA HERSEK) ve BERİL KETELOĞLU/YEŞİM AKDENİZ (TÜRKİYE).

30 - 39  Yaş Çift Erkekler: ATİLLA AYDIN / PAATA PIRSTKHOLOVA (TÜRKİYE-RUSYA), GABRIEL PANTELIMON / COJANU CIPRIAN (ROMANYA) ve DANIEL PUSCASU/CONSTANTIN GICA (ROMANYA).

40 - 49 Çift Erkekler: BONDORENCO ANATOLI / ALEXANDRE SAVELIEV (RUSYA), CALAUZ ADRIAN / LIVIU PETRESCU (ROMANYA) ve METİN BOZYİĞİT / DURMUŞ KAYA(TÜRKİYE).

50 - 59  Yaş Çift Erkekler: M.NECATİ GÜNAY / MURAT GÜNAY (TÜRKİYE), UĞUR BEŞOK /  ERTAN PATIR (TÜRKİYE) ve  KRASIMIR PETROV /YORDAN LILOV (BULGARSİTAN).

60 Yaş Üstü Çift Erkekler: EFISIO FISANO / YILDIRIM TÜRKERİ (İTALYA-TÜRKİYE), STEFAM IVANOV / HRISTO NEJKOV (BULGARİSTAN)ve BERTAN ORBERK/AYDIN BİNGÖL (TÜRKİYE) oldular. (AjansSevgi / Marmaris)

SPOR TURİZMİNE MODEL İLÇE KADIKÖY
tarih Tarih: 14.10.2009, 03:45 okunma Okunma: 2957
Yorumlar
Sayin Ata Sevgi
Haber basliginiz icin sizi kutlarim.
Gazetecilikteki basariniz burada da goruluyor.
Yayin için teşekkürler.
Saygilarimla
Nesibe Musevitoğlu
Tarih: 14.10.2009 - 03:41 | Gönderen: nesibe musevitoglu
Masa Tenisinin her yaşta apılabilecegini gösteren önemli bir etkinlik.
Emeği geçen herkesi kutlarım.
Tarih: 21.10.2009 - 04:09 | Gönderen: savas
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales