Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SON AVRUPA ŞAMPİYONU CİMBOM MARMARİS'TE
SON AVRUPA ŞAMPİYONU CİMBOM MARMARİS'TE

SON AVRUPA ŞAMPİYONU

CİMBOM MARMARİS’TE

 

Ata Sevgi

                   Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi’nin değişmez şampiyonu ve Nisan 2009’da yapılan,   FIBA Eurocup finalinde İtalya temsilcisi Cras Basket Taranto'yu uzatmada 82 - 61 yenerek Avrupa Şampiyonu olan Galatasaray Bayan Basketbol Takımı Marmaris’te tatilde.
                 Galatasaray Bayan Basketbol Takımı’nın ana sponsorlarından Martı Otelleri’nin davetlisi olarak Marmaris’e gelen  Şampiyon Cimbom,  bu akşam (9 Temmuz 2009) Martı La Perla Otel’ de,  patlatılan şampanyalarla Avrupa Şampiyonluğunu bir kez daha, bu kez Avrupalı turistlerle birlikte kutladılar.

                 Martı La Perla Genel Müdürü Çetin Erzence ve Misafir İlişkileri Müdürü Serap Peker’in çiçek sunduğu; Galatasaray Bayan Basketbol Takımı Kaptanı Yasemin Horasan, İkinci Kaptan Işıl Alben, İdari Kadro’dan Mihriban Oğuz,Müge Erdem, Zerrin Hatacoğlu, Özge Alev ve Fatma Yağız, Marmaris çok güzeeel, keşke bu tatil hiç bitmese!..” dediler.

                 Son Avrupa Şampiyonu Galatasaray Bayan Basketbol Takımı, Marmaris tatilini, 13 Temmuz Pazartesi günü  tamamlayarak İstanbul’a dönecek. (AjansSevgi / Marmaris)

SON AVRUPA ŞAMPİYONU CİMBOM MARMARİS'TE
tarih Tarih: 10.07.2009, 00:59 okunma Okunma: 5148
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales