Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ŞENTOP SİGORTA 20 YILDA DÜNYA MARKASI OLDU
ŞENTOP SİGORTA 20 YILDA DÜNYA MARKASI OLDU

             Marmaris merkezli Şentop Sigorta, kurulduğu 1990 yılından bugüne, sürekli büyüyerek önce Türkiye çapında sonrasında da dünyaca tanınan bir firma, bir marka oldu. Başarının mimarı ise, " Zaman kaybetmeden, siz de vazgeçemeyeceğiniz değerlerinizi ERGO ile ERGO’latın.” diyen Marmaris’te çok tanınmış bir isim: Sevda Şentop!..                      Marmaris’te, 1990 yılında Sevda Şentop Sigorta olarak iş dünyasına katılan Şentop Sigorta, 5 yıllık yoğun bir çalışmadan sonra, hızlıca büyüyerek 1995 yılında, Şentop Sigorta Ltd. Şti.’ne dönüştü.
                
Sigorta sektöründe artık “ Duayen “ kabul edilen Sevda Şentop’un öncülüğünde, 20 yılda 20 kişilik bir ekibe ulaşan Şentop Sigorta; Marmaris’in en çok prim yapan firması ünvanından, bünyesindeki ALLIANZ Sigorta’nın Ege Bölge 1.si ve sonrasında da Allianz’ın Türkiye genelinde ilk 10 firması içinde yer alarak, Prestij Allianz Acente ünvanına sahip oldu.
                 
Şentop Sigorta; Marmaris Uluslararası Yat Kulübü’nün düzenlediği geleneksel Marmaris Uluslararası Yat Yarışları ve Yacht Charter Show’larında da sürekli ana sonsoru olarak, Marmaris’ten önce Avrupa'ya, sonrasında tüm dünyaya açılan bir firma oldu.

DEĞERLERİNİZİ ŞİMDİ ERGO İLE ERGOLATIN…
               
“İlkemiz sürekli çalışmak, doğru hizmet vermek.” diyen Sevda Şentop, bu yıl önce sektörde Marmaris’in tanınmış ismi Serap Akarsu ile birleşti sonrasında da Şubat Ayı’nda Şubat Sigorta’yı kurdu. Şubat Sigorta olarak;  dünyaca tanınmış sigorta şirketi ERGO’nun Acenteliğini aldı.
                   Ve söz Duayen Sigortacı Sevda Şentop’ta… Yöremizde her şey turizme endeksli diye söze başlayan Şentop; “ Doğal olarak bizde sektör olarak turizm ağırlıklı çalışıyoruz. Şirketimiz yat sigortalarında Türkiye’nin en çok poliçesine sahip. Önce Hizmet ilkesiyle çalışan firmamız; Marmaris, İçmeler, Göcek ve Turunç olmak üzere 4 ayrı merkezde,  15 deneyimli iş arkadaşı ile hizmet vermektedir.
                 
 Bu yıl bünyemize dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden ERGO Acenteliği’ni de kattık. Peki ERGO ne demek?.. ERGO demek  2 yılda ömür boyu sağlık garantisi demek.  ERGO demek, doğacak bebeğinizin dünyaya gözlerini açtığı andan itibaren, tüm hastalıklara karşı sigortalı olması demek. Kısaca zaman kaybetmeden sizde vazgeçemeyeceğiniz değerlerinizi ERGO ile ERGO’latın.” diyor.

ŞENTOP SİGORTA
ACENTALIK HİZ. LTD. ŞTİ.
Sarıana Mah.  25. Sokak
Can Uyar Apt. No: 6/1 MARMARİS
Merkez Tel: (0252) 412 62 64 - 0532 293 77 95

Turunç Şube  Tel: (0252)  476 76 65
İçmeler Şube Tel: (0252)  455 46 47
Göcek    Şube Tel: (0252)  645  17  74

ŞENTOP SİGORTA 20 YILDA DÜNYA MARKASI OLDU
tarih Tarih: 15.06.2010, 15:06 okunma Okunma: 10039
Yorumlar
şentop ailesine cok teşekür ederiz böyle kaliteli ve calışkan ekibinden dolayı. güvenilir olmak kadar güze birşey yoktur.özelikle ERDAL beye cok teşekürederiz onun sayesinde varız.
Tarih: 15.06.2010 - 16:31 | Gönderen: ömer uslu
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales