Marmaris Bülten
DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SANAT SPORLA MARMARİS'TE BULUŞTU
SANAT SPORLA MARMARİS'TE BULUŞTU

SANAT SPORLA MARMARİS’TE BULUŞTU

Senem Tunç / İstanbul

            Marmaris Belediyesi’nin daveti üzerine; İstanbul Doğuş Üniversitesi öğrencileri, Marmaris’te düzenlenen 6. Üniversitelerarası Spor Oyunları’na Özgün Baskı Resim ve Fotoğraf Sergisi ile katıldılar. Geçen Çarşamba açılan sergi, 30 Nisan'a kadar açık kalacak.

            Mallmarin Alışveriş Merkezi’ndeki serginin açılışına Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Kaya, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Günay,  Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nü temsilen bölüm öğrencileri  Recep Usta, Senem Tunç ve Ahmet Kölük katıldılar.

Açılışta konuşan Prof. Dr. İsmail Kaya, “Spor insanı bedenden, sanat ise ruhen geliştirir. Gençlerimiz maalesef üniversite yıllarına kadar bu ikisinden de mahrum kalmakta ve gelişememektedir. Marmaris Belediyesi adeta bunu vurguluyor. Bize bu teklif ile geldikleri zaman çok memnun olduk. Ben ve öğrencilerim burada olduğumuz için çok mutluyuz. Sergimizde sadece ikinci sınıf öğrencilerimizin çalışmaları yer alıyor” dedi.

            Grafik Tasarım Bölümü öğrencisi Recep Usta ise; “ Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım fakültesi adına Marmaris Belediye Başkanı’na ve tüm Marmaris Halkı’na yardımlarından dolayı beni bu göreve layık gören sayın dekanımız İsmail Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi. (AjansSevgi)

SANAT SPORLA MARMARİS'TE BULUŞTU
tarih Tarih: 28.04.2008, 00:30 okunma Okunma: 2162
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales