Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SANATSEVERLER 14 ŞUBAT'TA BULUŞTU
SANATSEVERLER 14 ŞUBAT'TA BULUŞTU

SANATSEVERLER 14 ŞUBAT’TA BULUŞTU

Uğur Kerastacı / Marmaris

 

            Iraklı Doktor Ressam Gül Paşa’nın  Küresel Isınma’ ya dikkat çeken 54 eseri, Netsel Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluştu. Sergi 4 Mart’ a kadar açık kalacak.

        Marmarislilerin yanı sıra yabancı turistlerinde ilgisini çeken sergide konuşan Doktor Ressam Gül Paşa: “Küresel Isınma karşısında yok olma tehlikesi ile burun buruna gelen canlıların dünyaya haykıran sesi olmaya çalıştım. Sevginin ifadesinin asla sınır tanımadığı böylesi özel bir günde, tüm dünya ya duyduğum sevgiyi, tualimdeki renkler aracılığı ile sizlerle paylaşmak istedim.

      İki yıl önce başladığım resim sanatı,tüm hayatındaki renkleri kattı. Hayatım boyunca gördüğüm tüm güzelliklere, haksızlıklara, acılara, heyecanlara yeniden hayat verdi.”  dedi.

 

Op. Dr. Selim Paşa, Netsel Marina Halkla İlişkiler Yöneticisi Gülden Güneren ve Doktor Ressam Gül Paşa.

Kimdir?

Gül Paşa, 1947 yılında Irak’ın Erbil şehrinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Erbil’de tamamladıktan sonra 1980 de Türkiye ye gelerek Cerrah Paşa Tıp Fakültesini kazandı. Eşi ile aynı fakültede uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra çocuk doktoru olarak, Van Erciş ve İstanbul’daki görevlerini tamamladıktan sonra Marmaris Devlet Hastanesindeki görevinden 2006’ da emekli oldu.(ajanssevgi)
SANATSEVERLER 14 ŞUBAT'TA BULUŞTU
tarih Tarih: 14.02.2008, 20:38 okunma Okunma: 1906
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales