Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
RODOS FUARI 30 EKİM - 2 KASIM'DA
RODOS FUARI 30 EKİM - 2 KASIM'DA

RODOS FUARI

 30 EKİM - 2 KASIM'DA

                               Muğla Odaları ve Borsa 12. Bölgesel Toplantısı  27 Haziran’da  Bodrum’da yapıldı. Bodrum Ticaret Odası ev sahipliğinde yapılan toplantıya; Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, Muğla Ticaret Borsası, Marmaris Ticaret Odası, Marmaris Deniz Ticaret Odası, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, Fethiye Deniz Ticaret Odası, Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Deniz Ticaret Odası temsilcileri katıldılar.

                         Toplantı sonrasında;  Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş, Muğla Ticaret Borsası Başkanı Hayati Nizamoğlu, Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal, Marmaris Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi, Fethiye Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akif Arıcan, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Gündüz Nalbantoğlu ve Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enver Tuna tarafından imza altına alınan sonuç bildirgesine göre;  İlki 9 -11 Aralık 2006’ da, Yunanistan’ın Rodos Adası’nda yapılan  yapılan  Rodos Türk İhraç Ürünleri Fuarı’nın ikincisinin 30 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında,  bu yıl yapılması  kararı alındı.

                   Ortak yapılan açıklamada ; “Rodos Türk İhraç Ürünleri Fuarı’nın yapılmasıyla, Yunanistan ile Türkiye arasındaki ortak ticaretin gelişmesine çok önemli katkı sağladığı belirtildi.

                       SGK primleri ve vergi borcunu ödeyemez duruma gelen esnaf ve işletmeler için yeni bir yapılandırmanın da konuşulduğu toplantıda, içkideki ÖTV ve diğer vergilerin yüksek oluşunun, yurt dışından kaçak içki girişine ve yasadışı içki imalatını arttırdığına dikkat çekilerek, özel vergilerin düşürülmesinin, sahte ve  kaçak alkollü içkiye olan talebi de engelleyeceği görüşüne varıldı.(AjansSevgi / Marmaris)

RODOS FUARI 30 EKİM - 2 KASIM'DA
tarih Tarih: 14.07.2009, 19:25 okunma Okunma: 1819
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales