Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
PEGASUS WINDSURF LİGİ DATÇA’DA LİDERLER DEĞİŞMEDİ
PEGASUS WINDSURF LİGİ DATÇA’DA LİDERLER DEĞİŞMEDİ

               Pegasus Windsurf Ligi’nin 2.ayak yarışları 1-3 Temmuz   tarihlerinde Datça Belediyesi desteği ile gerçekleştirildi.
            Ünlü oyuncu ve Milli Sörfçü  Çağla Kubat, kadınlar kategorisinin lideri olarak geldiği  Datça’da yine 1.liğini sürdürdü.
            
Erkekler kategorisinde de Çeşme Yelken Kulubü sporcusu Bora Kozanoğlu’da Datça yarışlarında liderliğini korudu.

Ata Sevgi

                Türkiye Yelken Federasyonu tarafından bu yıl ilk kez uygulamaya konulan ve ana sponsorluğunu Pegasus Havayollarının üstlendiği, Pegasus Windsurf Ligi’nin 2.ayak yarışları 1-3 Temmuz   tarihlerinde Datça Belediyesi desteği ile gerçekleştirildi. 
               TYF Kurumsal İletişim Sorumlusu Gülden Aktugan’ın verdiği bilgiye göre; “
Dünyada ilk kez hayata geçirilen Pegasus Windsurf Ligi’nde, Erkek, Kadın, Genç Erkek, Genç Bayan ve Master Erkek  sınıflarında 2.hafta yarışlarına İstanbul, İzmir, Muğla, Çanakkale, Trabzon illerini temsilen 59 erkek ve 14 kadın sporcu olmak üzere toplam 73 sporcu katıldı. 
              Datça’da yapılan 1 seri yarış sonucunda Erkekler kategorisinde Çeşme Yelken Kulubü sporcusu Bora Kozanoğlu toplam 1.4 puanla 1. sırada, Fenerbahçe Spor Kulubü Yelken Şubesi sporcusu Ertuğrul İçingir 6 puanla 2., Arkas Spor Kulubü sporcusu Enes Yılmazer ise 10 puanla 3. sırayı elde etti.
             Kadınlar kategorisinde de Datça’da yapılan 1 seri yarış sonucunda Lig’de toplam 4 yarış sonuçlandı.  Fenerbahçe Spor Kulubü Yelken Şubesi sporcusu Çağla Kubat 2.1 puanla 1., İzmir Ferdi sporcusu Lena Aylin Erdil 6.7 puanla 2. , Çeşmealtı Rüzgür Sörfü Kulubü sporcusu Dilara Uralp 9 puanla 3. oldu.
              Datça Belediyesi özel ödülleri olarak her klasmanda en iyi performansı belirleyen    “Altın Karma” sertifikaları: Erkeklerde Bora Kozanoğlu (Çeşme Yelken Kulübü),  Kadınlarda Çağla Kubat (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi), Genç Erkeklerde Selim Şenocak (Çeşme Yelken Kulübü),  Genç Bayanlarda Dilara Uralp (Çeşme Altı Windsurf Kulübü) ve Masterlarda Ertuğrul İçingir (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi)’e  verildi.
            Yarışlar 15 – 17 Temmuz Çanakkale Gökçeada 19 – 21 Ağustos Edirne Erikli, ve  09 – 11 Eylül Zonguldak Karadeniz Ereğlisi. Ayakları ile tamamlanacak olan yarışlar sonucunda, her bir ayakta alınan puanlar toplanarak Türkiye Şampiyonları belirlenecek. (AjansSevgi / Marmaris)
------------------------------------------
İNANILMAZ AMA GERÇEK!
5 YILDIZLI İÇMELER AQUA HOTEL HALKA AÇILDI!..
Ayrıntılar için lütfen linke tıklayın:
http://www.marmarisbulten.com/Haber/icMELER_AQUA_HOTEL_HALKA_AciLDi/

PEGASUS WINDSURF LİGİ DATÇA’DA LİDERLER DEĞİŞMEDİ
tarih Tarih: 10.07.2011, 16:30 okunma Okunma: 2050
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales