Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
PARASIZLIK MARMARİSSPOR'U 1. LİG' DEN ETTİ!
PARASIZLIK MARMARİSSPOR'U 1. LİG' DEN ETTİ!

PARASIZLIK MARMARİSSPOR’U  1. LİG’ DEN ETTİ!

 

Ata Sevgi / Marmaris

Geçtiğimiz sezon Voleybol Bayanlar 1.Lig'inde başarıyla mücadele eden Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, ikinci takımıda 3.Lig’e yükselince, parasızlıktan 1.Ligdeki takımını ligden çekti.

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu bu gün (18 Temmuz 2008) yaptığı yazılı basın açıklamasında; “Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımımız, 2007 – 2008 Türkiye Voleybol Bayanlar 1.Liginde başarıyla mücadele etmiş ve play-off oynamıştır.

            Geçtiğimiz aylarda da kendi altyapı oyuncularımızdan oluşan Büyük Bayanlar Voleybol Takımımızın 3.lige terfi etmesinden sonra hem 1.ligde, hem de 3 ligde olmak üzere 2 takımımızın birden liglerde yer alma durumu ortaya çıkmıştır.

            Henüz profesyonel statüye geçmemiş, ancak var olan giderleriyle profesyonel bir branş konumundaki voleybolda uzun bir zamandan bu yana tüm arayışlarımıza ve çalışmalarımıza karşın yeterli sponsor desteği bulunamamıştır.

            Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü olarak her zaman kendi yetiştirdiğimiz, altyapımızdan gelen gençlerimizle mücadele etmeyi amaç edindik. Bu nedenle 1.ligdeki takımımızın bütçesinin maddi olanaklarla örtüşmemesi ve kendi altyapımızdan yetişen oyuncularımıza daha fazla şans verebilmek için 1.ligdeki Bayan Voleybol Takımımızı ligden çekmiş, kendi yetiştirdiğimiz sporcularımızla 3.ligden faaliyetlerimizi sürdürmeye karar vermiş bulunuyoruz. Voleybol sporunu elimizdeki olanaklar çerçevesinde canlı tutmaya çalışacağız.” denildi.(AjansSevgi)  

           

PARASIZLIK MARMARİSSPOR'U 1. LİG' DEN ETTİ!
tarih Tarih: 18.07.2008, 16:06 okunma Okunma: 2093
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales