Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ÖĞRETMEN ÖĞRENCİ AYNI SERGİDE BULUŞTU
ÖĞRETMEN ÖĞRENCİ AYNI SERGİDE BULUŞTU

Ata Sevgi

                   Marmaris Netsel Marina Sanat Galerisi,  yine ilginç  bir resim sergisine ev sahipliği yapıyor.

                  Cömert’in kendine özgü çalıştığı; Kola Kağıdı, Edirne Kari ve Ahşap üzerine yağlı boya eserler, Kartal’ın artık herkesçe takdir gören yağlı boya tabloları ve Kaya’nın klasik resmin çok dışında dikkat çeken ebru sanatı çalışmaları  katılımcıları şaşırtarak; “Nasıl olur, bir sergi açılışına geldik bir çok sergide görebileceklerimizle karşılaştık!..” dedirtti.

                    Marmaris Netsel Marina Sanat Galerisi,  yine ilginç  bir resim sergisine ev sahipliği yapıyor.

                    Trakya Üniversitesi Resim İş Bölümü Kurucu Bölüm Başkanı Yard. Doç. Dr. Mehtap Cömert, aynı zamanda üniversiteden öğrencisi olan Marmaris Evren Paşa İlköğretim Okulu Resim Öğretmeni Bergüzal Kartal ve yine Evren Paşa İlköğretim Okulu Resim Öğretmeni Hanife Kaya; 70 adet birbirinden değişik tabloyu, Marmarisli sanatseverlerle buluşturdu. Sergi ay sonuna kadar açık kalacak. 

                        Dün (10 Ekim 2009) yapılan açılış kokteyline Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü ve yaklaşık 200 konuk katılırken, Cömert’in kendine özgü çalıştığı; Kola Kağıdı, Edirne Kari ve Ahşap üzerine yağlı boya eserler, Kartal’ın artık herkesçe takdir gören yağlı boya tabloları ve Kaya’nın klasik resmin çok dışında dikkat çeken ebru sanatı çalışmaları  katılımcıları şaşırtarak; “Nasıl olur, bir sergi açılışına geldik bir çok sergide görebileceklerimizle karşılaştık!..” dedirtti. (AjansSevgi / Marmaris) 

Hanife Kaya, Bergüzar Kartal, Mehtap Cömert, Zafer - Ayşe Ergül, Yüksel Erdoğru, Hikmet Akçelik ve bir sanatsever.

ÖĞRETMEN ÖĞRENCİ AYNI SERGİDE BULUŞTU
tarih Tarih: 12.10.2009, 00:00 okunma Okunma: 5162
Yorumlar
Sevgii Mehtap Comert

guzel calisma ve eklemleyici activitelerinizi gorunce sevinmemek elde degil. Yaraticiligib sanati kizgin olmadan controlholiklik yapmadan tadina varan ve vardiran o kadar az sanatkarimiz var ki, kaldiki soguk harp sonrasi..

ic acici gonulleri baglayici sanatkarlar icin cheers..

sevgiler

NNM
Tarih: 28.08.2010 - 11:53 | Gönderen: nihal muradoglu
Merhaba Calismalarinizi Ilgiyle izliyoruz .Sayin Resul Kayahan beyin bahsettigi Hemseriniz Saim Güler benim. Ihsallah yaptiginiz bu güzel eserlerinizi Almanyada yasiyan doslarimizla Sayenizde paylasabiliriz Edirne ve Uzunköprü"lü
Tarih: 15.12.2012 - 13:11 | Gönderen: Saim Güler
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales