Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ÖZEL MARMARİS HASTANESİ SGK’LI HASTALARA DA HİZMET VERECEK
ÖZEL MARMARİS HASTANESİ SGK’LI HASTALARA DA HİZMET VERECEK

            Yeni kurulan Özel Marmaris Hastanesi, hizmete girdi.  Özel Ahu Hetman Hastane’sinden sonra Marmaris’in ikinci özel hastanesi olan, 30 yataklı Özel Marmaris Hastanesi; Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) bağlı hastalara da hizmet verecek. Ata Sevgi

             
Cuma günü (6 Mayıs 2011) verilen açılış kokteyline AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Kadem Mete, CHP Marmaris İlçe Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren ve yaklaşık 100 davetli katıldı.
                
Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü ve İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren Açılış kurdelesini birlikte kestiler. 
  
                
Söz alan Hastane Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ünsal Aybek; “ Marmaris ve Datça Yarımadası’nda, 100 Bin’in üzerinde yerleşik nüfus bulunmaktadır. Bu sayı yaz sezonunda 4 – 5 kat artmaktadır.  Turizm sezonunda yabancı misafirlere verilen sağlık hizmetini bir tarafa bırakırsak, yerli nüfusa sadece Marmaris Devlet Hastanesi SGK hizmeti vermektedir. Biz de ruhsatımızda bulunan branşlarda, SGK hastalarına 2. Basamak sağlık hizmeti vereceğiz. Böylelikle devlet hastanemizin yükünün bir bölümünü de biz taşıyacağız.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
----------------------------------------------
12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak  Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde
OYUNUZ HANGİ PARTİYE?
Oy kullanmak için lütfen linki tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/anket.phpÖZEL MARMARİS HASTANESİ SGK’LI HASTALARA DA HİZMET VERECEK
tarih Tarih: 09.05.2011, 03:07 okunma Okunma: 3242
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales