Marmaris Bülten
MARMARİS’TE HATAY DÖNER İSTASYONU AÇILDI MARMARİS İÇMELER’DE AZMAKLA DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE ANİMARİS VETERİNER KLİNİĞİ YENİ YERİNDE
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
ORDU' NUN DERELERİ...
ORDU' NUN DERELERİ...

        ORDU’NUN DERELERİ…

Ordululular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin 2. Geleneksel Yemeği 15 Mart 2007 Cumartesi günü yapıldı.

Gerçek dayanışma buydu bence Hiçbir partili ayrıştırılmadan hepsi ordaydı Büyük Üstat Kamil Sönmez’in Karadeniz namelerine herkes tempo tuttu. Tam bir karnavaldı Ordulular yemeği. Kendilerini ülkenin tüm yöresine yayan Karadenizliler, canlı yayınla da maharetlerini, dostluklarını, kültürlerini tüm yurda yaydılar.

Konuklardan DSP Ordu Belediye Başkanı vardı,  kürsüye çıktığında gayet sade bir konuşma yaptı, sıcaktı.  Partiden söz bile etmedi. Diğer Başkanlar da konuştular, ancak Ordu’ nun  insanları kendi başkanlarını nasıl bağırlarına basmışlar ki, yöre insanı ile iç içe sevecen sevgi dolu onlarla kalkıp oynayabilen onlarla tempo tutan bir başkan. Bir Marmaris yaşayanı olarak gıpta ettim inanın.

Ordu’nun yeşiline, yeşilin içinden akan deresine, fındığına, insanına, o insanları Marmaris’te bir araya getiren değerli başkanlarına, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Bu gurur size az bile. Oynayın horon tepin, Ordu’nun dereleri nereye akacağını çok iyi biliyor.

                                                                    Saygılarımla.

 

                                                                        Halil İbrahim Eldemir

                                                                 DSP Marmaris İlçe Başkanı

ORDU' NUN DERELERİ...
tarih Tarih: 18.03.2008, 20:43 okunma Okunma: 2124
Yorumlar
Ordulular güzel bir gece düzenlemiş, anladığım kadarıyla. Biz basın olarak bile davet edilmediğimiz için, tanık olamadık tabii... Artık dernek yetkilileri geceye Marmaris Basınını davet ederken, neye göre karar verdiler, onlara göre kim gazeteci ya da kim değil onu da bilemiyoruz.. Yazıda adı geçen Ordu Dereleri' nin yetkilileri ve ilgililerine önemle duyurulur. Ata Sevgi- Bülten Gazetesi / Yenigün Gazetesi Temsilcisi MARMARİS
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Ata Sevgi
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales