Marmaris Bülten
MARMARİS'TE NE NEREDE TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MİLAS BELEDİYESİ ACİL HİZMET BİRİMİ KURDU
MİLAS BELEDİYESİ ACİL HİZMET BİRİMİ KURDU

                  Muğla’nın Milas Belediyesi, Muğla bölgesinde bir ilki gerçekleştiriyor.
         
Belediye bünyesinde
kurulan Acil Hizmet İletişim Birimi; merkez köy ve beldelerde var olan ihtiyaçları sorunları tespit edip, çözümü için devletin ilgili kurumlarına iletecek.

Ata Sevgi
                      Milas Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Pelin Kara’nın verdiği bilgiye göre;  Milas Belediyesi bünyesinde; ilçeye bağlı 5 belde ve 114 köye, Büyükşehir Yasası ile birlikte hizmet götürebilmek, yasanın yürürlüğe gireceği tarihe kadar, merkez köy ve beldelerdeki ihtiyaçları tespit edip kayıt altına alarak, hizmet haritası oluşturulması amacıyla, Acil Hizmet İletişim Birimi kuruldu.
                  Milas Belediyesi Acil Hizmet İletişim Birimi; işlevsel açıdan hizmet üreten müdürlükler ile vatandaşlar arasında iletişim ve koordinasyon merkezi olarak görev yapacak. Doğrudan Başkanlık makamına bağlı olacak olan birim;  5 belde ve 114 köyden gelecek olan talepleri, şikâyet ve önerileri kayıt altına alarak, ilgili müdürlüklere iletip en doğru ve en kısa zamanda çözüme ulaştırılmasının takibini yapacak.
                      Milas Belediye Başkanlığı Acil Hizmet İletişim Birimi, Milas Belediyesi ana hizmet binasında hizmet vermeye başladı.  Vatandaşlar (0252) 513 07 07 numaralı telefondan doğrudan  Acil Hizmet İletişim Birimi’ne ulaşarak, sorunları iletebilecekler. (AjansSevgi Marmaris)

BAYRAM GELİYOR KUTLARKEN
KAZANMAYA NE DERSİNİZ?
 
Tıklayın!..

http://www.marmarisbulten.com/Haber/RAMAZAN_BAYRAMi_KUTLAMALARi_2013

MİLAS BELEDİYESİ ACİL HİZMET BİRİMİ KURDU
tarih Tarih: 11.07.2013, 16:32 okunma Okunma: 1733
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales