Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
Marmarisli Çukurovalılar Geniş Aile Oldu
Marmarisli Çukurovalılar Geniş Aile Oldu

             Kuruluşunu tamamlayan Marmaris Çukurovalılar Derneği; düzenlediği ilk tanışma toplantısında, 150 kişiyi bir araya getirdi.
            Marmaris İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Emniyet Müdürü, aslen Osmaniyeli olan Murat Cihan’ın önerisiyle kurulan derneğin ilk toplantısında, üye olma izdihamı yaşandı.             Ata SEVGİ             

                     Milli mücadele yıllarında, “Yandı Çukurova ” türküsü ile destanlaşan,  İstiklal Savaşı’mızın şehit ve gazi torunları, Marmaris’te yaşayan Adana, Tarsus, Mersin ve Osmaniyeliler,  dün (10 Şubat 2014)  Kervansaray Restaurant’ta gerçekleşen toplantıda, biribirileriyle tanışma fırsatı buldular.

           Açılış konuşmasını yapan Derneğin Kurucu Başkanı Galip Afşar “Burada olmamızda en büyük paya sahip Marmaris İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Cihan'a teşekkürlerimizi bir borç bilir, kendisinin bizi birbirimize bağlanmamızda oynadığı rol için ayrıca şükranlarımızı sunarız. Amacımız;  Marmaris'te yaşayan Çukurovalılar’ın bir araya gelmesiyle, sosyal güç ve sosyal etki oluşturmak, ekonomik birliktelik ve paylaşımın gerçekleşmesini sağlamaktır. Biz Çukurovalılar olarak,  asla bir tabela ya da lokal derneği olmayacağız. Hedefimiz ihtiyacı olan vatandaşlarımıza kaynak olmak ve Marmaris’te ailelerin bir araya gelebileceği, dayanışma sağlayacağı, Çukurovalılar denilince gurur duyulanacağı bir geniş aile olmak.” dedi.

            İstek üzerine söz alan Emniyet Müdürü Murat Cihan’da; “Aslında hep düşünülen ama bir türlü  yapılamayandır sosyal dayanışma. İlk başta ümitsizdim ama kısa zamanda görülen o ki, bir kartopuyla çıkılan yolda artık bir çığa dönüşmüş Marmaris’te yaşayan hemşerilerim.”  dedi. Toplantıda alınan üye başvuruları 100’ü geçerken, Galip Afşar başkanlığında oluşturulan kurucu yönetim kurulu kamuoyuna tanıtıldı. (AjansSevgi Marmaris)

  AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı                                Tanıtım Toplantısı                     
http://www.marmarisbulten.com/Haber/Marmaris_AK_Parti_Aday_Tanitim_Toplantisi/

SEVDİKLERİNİZE EN GÜZEL HEDİYE Tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/Sevgililer_Gunu_Kutlama_Mesajlari_2014/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

Marmaris ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün!

Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!...

Marmarisli Çukurovalılar Geniş Aile Oldu
tarih Tarih: 11.02.2014, 22:58 okunma Okunma: 2142
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales