Marmaris Bülten
DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
Marmarisli Çukurovalılar Birleşti
Marmarisli Çukurovalılar Birleşti

           Milli mücadele yıllarında, “Yandı Çukurova ” türküsü ile destanlaşan, İstiklal Savaşımız'ın şehit ve gazi torunları, Marmaris’te dernekleşerek, dayanışma ve yardımlaşma için bir araya geldi.
Ata Sevgi
            Marmaris’te yaşayan Adana, Tarsus, Mersin ve Osmaniyeliler’i bir araya getirmeyi amaçlayan Marmaris Çukurovalılar Derneği; 10 Şubat’ta bir tanışma ve  kaynaşma toplantısı düzenliyor.
           Marmaris Çukurovalılar Derneği Kurucu Başkanı Galip Afşar yaptığı basın açıklamasında; “Eşsiz güzelliğe ve insanı büyüleyen bir coğrafyaya sahip, ülkemizin en  güzel ilçelerinden Marmaris’te yaşayan biz Çukurovalılar; artık bir dernek çatısı altında toplanmanın zaruretini anlayıp harekete geçmeye karar verdik. Bu bağlamda bildiğimiz, tanıdığımız Çukurovalıları bir araya getirerek Marmaris Çukurovalılar Derneğini kurmak için ilk adımı attık. Aramızda yaptığımız mini bir seçimle kurucu yönetim kurulunu oluşturduk. Bugün itibariyle yasal süreci tamamlayıp gerekli resmi mecralara başvurumuzu yapmış bulunuyoruz.
Yönetim kurulumuzu tanıtmak , yöremiz insanlarıyla tanışmak  üzere 10  Şubat  Pazartesi günü Saat 20:00’ de Kervansaray Türk Gecesi Restaurant’ta  yemekte buluşmaya karar verdik.  Amacımız;  Marmaris’te yaşayan Çukurovalılar’ı bir çatı altında toplayıp , sosyal bir ortam yaratmak ve de gerçek yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardım eli uzatmak, Çukurovalılar olarak kaynaşmak , sosyal etki ve sosyal bir güç haline gelmeyi başarmaktır.
Yemeğimize tüm Çukurovalılar’ın yanında bize gönül desteği veren Marmarisli hemşerilerimiz ve bu mukaddes ülkenin hangi toprağında olursa olsun hayat bulmuş tüm halkımızı bekliyoruz. “
dedi.  (AjansSevgi Marmaris)

SEVDİKLERİNİZE EN GÜZEL HEDİYE Tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/Sevgililer_Gunu_Kutlama_Mesajlari_2014/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

Marmaris ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün! 

Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!...

Marmarisli Çukurovalılar Birleşti
tarih Tarih: 07.02.2014, 02:09 okunma Okunma: 1387
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales