Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
Marmaris Ticaret Odası’nda Başkan Ayhan
Marmaris Ticaret Odası’nda Başkan Ayhan

            CHP’den belediye başkan aday adayı olduğu için istifa eden Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal’ın yerine başkanlığa, Süleyman Mutlu Ayhan Getirildi.
            Marmaris Ticaret Odası Başkanlığı’ndan bugün (25 Aralık 2013) verilen bilgiye göre açıklamada bulunan Ayhan; “
Yaklaşık 1 aydır vekaleten yürütülen Marmaris Ticaret Odası Başkanlık Makamına, 23.12.2013 günü değerli yönetim kurulu üyelerimiz arasında yapılan seçim sonucu, yönetim kurulu başkanlık görevine layık görülmüş bulunuyorum. Öncelikle bugüne kadar Marmaris Ticaret Odası’nın ilerlemesinde ve gelişmesinde kıymetli katkılarını koyan tüm oda başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerine, meslek komitesi üyelerimize, meclis üyelerimize, ve personellerimize ticaret odası üyelerimiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Değerli yönetim kurulu üyelerime bana bu görevi layık gördükleri ve inandıkları için ayrıca teşekkür ediyorum.
            Marmaris Ticaret Odamızın bugüne kadar sürdürdüğü vizyon ve misyonunu geliştirme adına, daha kalkınmış, daha güçlü, dışa dönük, işbirlikçi ve evrensel standartlarda çalışma, hizmet kalitesini yükselterek gerçek anlamda olumlu bir Marmaris Ticaret Hayatı yaratma hedefimiz, bugün olduğu gibi, yarın da sürecektir. Bu bağlamda yürüteceğimiz projelerde yönetim kurulumuza destek olan ve katkılarını esirgemeyen tüm meclis üyelerimize ve meclis başkanımıza siz kamuoyu önünde teşekkür ederim.
            Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyetini emanet ettiği biz gençlerin, ülkemizin kalkınmasında her zaman ve her türlü göreve, gerekli sorumluluk bilinci ile hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.
            Marmaris Ticaret Odası’nın tüm değerli çalışanları ve yönetim kurulumuz adına, girmeye hazırlandığımız yeni yılın üyelerimize ve Marmaris’imize mutluluk, huzur ve bol kazanç getirmesini diler,saygılar sunarım.” dedi. (AjansSevgi Marmaris)

YENİ YILA KAZANARAK GİRMEK
İSTER MİSİNİZ?.. Tıklayın!

http://www.marmarisbulten.com/Haber/YENi_YiL_KUTLAMALARi_2014/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
 
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

Marmaris Ticaret Odası’nda Başkan Ayhan
tarih Tarih: 25.12.2013, 14:59 okunma Okunma: 1411
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales