Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
Marmaris AK Parti Seçim Ekibini Oluşturdu
Marmaris AK Parti Seçim Ekibini Oluşturdu

            AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Kadem Mete’nin belediye başkan aday adayı olmak için istifası sonrasında İlçe Başkanı olarak atanan Hasan Engin; yerel seçimler öncesi yeni yönetimini oluşturarak, kamuoyuna açıkladı.

Ata Sevgi
            Önceki gün AK Parti Marmaris İlçe binasında yapılan basın toplantısında söz alan Başkan Hasan Engin; “Yeni yönetimimiz eski yönetimin devamı niteliğindedir. Ancak tabii ki yeni katılımlarımız da oldu. Daha önceki yönetim kurulundaki görevimizin de üstünde bir başkan olarak kentime faydalı olmaya, hükümetin gücünü Marmaris’e daha fazla aktarma görevimi yapmaya, eskisinden daha fazla göstermek amacındayım. Önümüzde bir yerel seçim var. bu seçimde Marmaris’in AK belediyecilik ile tanışması adına, üslendiğimiz görevden başarı ile çıkmanın çabası içindeyiz. “ dedi.
            Engin Başkanlığında yeniden oluşturulan AK Parti Marmaris İlçe Yönetim Kurulu’nda; Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Ceyhan Eroğlu, Teşkilat Başkanı Anıl Berk, Seçim İşleri Başkanı Ali Uzel, Tanıtım ve Medya Başkanı Sadi Tonbul, Dış İlişkiler Başkanı Hasan Gökmen, Sosyal İşler Başkanı Ercan Güneştutar, Yerel Yönetimler Başkanı Ali Özenoğlu, Ekonomi İşleri Başkanı Semih Üresin, Halkla İlişkiler Başkanı Müzeyyen Göncü, Mali ve İdari İşler Başkanı Halil Yaylalı, Ar – Ge Başkanı Muzaffer Aravi, İlçe Sekreteri Kenan Akkuş, Üyeler  M. Mine Artun, Ekrem Çakmak, Mehmet Gümüş, Hasan Atalay, Yemliha Coşkun, Kemalettin Arzu, Engin Tamer Mıhçı, İdris Uçar, Tulin Özcan, Nilgün Candoğan, Bayram Şahin, Kadir Turhan, Adnan Korkmaz, Şaban Cengiz, Ahmet Akgül, Özay Bacakoğlu ve Mehmet Toklaç yer aldı. (AjansSevgi Marmaris)

Marmaris ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün! 
Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!...

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

Marmaris AK Parti Seçim Ekibini Oluşturdu
tarih Tarih: 01.02.2014, 00:32 okunma Okunma: 1801
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales