Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA VALİLİĞİ HİZMET ÖDÜLÜ KOÇMAN’A
MUĞLA VALİLİĞİ HİZMET ÖDÜLÜ KOÇMAN’A

Muğla Valiliği’nce geçen yıl başlatılan hizmet ödülü, bu yıl özellikle Muğla Üniversitesi’ne kazandırdığı tesislerle bilinen Merhum işadamı Sıtkı Davut Koçman’a verilecek. Hizmet ödülünün ilki geçen yıl, ünlü alaylı mimar merhum Nail Çakırhan’a verilmişti.

Muğla Valiliği’nden verilen bilgiye göre; Hizmet ödülü Cumhuriyetimizin kuruluşunun 86. yılı kutlamalarında, Sıtkı Koçman’ın yakınlarına verilecek.

Muğla Valiliği’nce geçtiğimiz yıl uygulamasına başlanan, “Muğla Valiliği Hizmet Ödülü” bu yıl, Muğla iline pek çok eğitim tesisi kazandıran ve Muğla Üniversitesi’nin hamisi durumundaki merhum hayırsever iş adamı, Sıtkı Davut Koçman’a verilecek.

Hizmet ödülü Koçman’ın yakınlarına, Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 86. yıl kutlamaları Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu’nda, Muğla Valisi Dr. Ahmet Altıparmak tarafından verilecek.

Muğla Valisi Altıparmak yaptığı açıklamada, “Muğla Valiliği’nin bu yılki hizmet ödülünün, Muğla iline ve Muğla Üniversitesine pek çok eğitim tesisi kazandırarak, ülkemizin geleceği olan gençlerimizin eğitimine önemli katkılar sağlayan hayırsever iş adamı Sıtkı Davut Koçman’a verilmesi kararlaştırılmıştır. Hayırsever iş adamını rahmetle ve şükranla anıyoruz” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

MUĞLA VALİLİĞİ HİZMET ÖDÜLÜ KOÇMAN’A
tarih Tarih: 25.10.2009, 17:28 okunma Okunma: 2561
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales